Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam neki az...

Mit tegyek? Elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

Hétvégén talizok egy pasival..és anyumnak hazudok hogy máshová megyek. Azért nem akarom neki elmondani mert egy az hogy cigány a pasi és anyum kijelentette hogy úgy merjek mégegyszer cigánnyal "összeállni" hogy nagyon nagy balhét csinál. (Volt egy cigány pasim..és hát nem volt valami "jó" és azóta anyum ezzel van.

Elmondjam neki az igazat? De akkor meg nem enged el. :S

L/15

Köszi a válaszokat. :)


2009. dec. 16. 17:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Tudom közhely és én se gondoltam volna, hogy olyat mondok valaha is amit mindig az idősektől hallottam, és dühített is, de: biztos vagy benne hogy nem lesz semmi baj? Azt hiszed elég felnőtt vagy már és minden helyzetet jól tudsz kezelni? Mi van ha meg akar erőszakolni a srác? Mi van ha valami hülyeségbe akarnak belevinni?

Persze ehhez nem kell roma sráccal találkozni, bármilyen srác megcsinálhat ilyet ha olyan.


Én azt gondolom anyukád csak félt. Ráadásul írtad, hogy volt már dolgod cigány sráccal és nem lett jó vége. Akkor is azt gondoltad, hogy nem lesz semmi gond ugye és mégis lett? Szerintem mondd le a találkozót és maradj otthon anyuddal. Lesz még ezer másik srác.

Nem éri meg összeveszni anyukáddal, hová mennél akkor? Gondolom nincs pénzed lakásra, nem tudnád egyedül intézni az ügyeidet meg hasonlók.

2009. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem később megbánással fogsz minderre visszagondolni még ha nem is történik köztetek semmi. Anyukád lehet, hogy azon jobban kiakad, ha megtudja, hogy hazudtál, mintha elmondanád az igazat. Én legalábbis a hazugságot sokkal súlyosabbnak tartom. Joggal hiszi, hogy valamit el akarsz titkolni, ha ez kiderül.
2009. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Kedves 18:21-es!

Erre én is gondoltam.. de nem nézem, ki a pasiból..(mondjuk kibe lehet ma már megbízni..)

Lehet hogy mégsem megyek el..

2009. dec. 16. 18:36
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Mi a te bajod, hogy cigányokra gerjedsz? Tudod, hogy magyar lányokhoz ők nem valók. Nézd visza a korábbi válaszokat a korábbi hasonló kérdéseknél, ahol ezt bővebben kifejtik. De ha mindenképpen ellenségeket és bajt akarsz magadnak, "talizz" csak a cigány fiukkal. De aztán ne panaszkodj!
2009. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

18:21 vagyok vagy 27 nem tudom, szóval akit megszólítottál az előbb :D


Olvastam közben a kiegészítő kommentjeidet még az első oldalon. Így kicsit vissza az egész, mert ha a barátod rendes volt és anyukádnak nem volt oka rá mégis közétek akart állni, akkor az kicsit más dolog.


Mindenestere szerintem most ne menj el erre a randira, találsz még más srácot, és legalább anyukáddal se veszel össze.

Ülj le anyukáddal és kérd szépen nyugodtan mondja el mi a problémája a cigányokkal, miért van ennyire ellenük, amikor ő is beleszeretett már egybe.

Nem tudom miért ellenzi ennyire, lehet csak azt akarja ne kövesd el azt a hibát, amit ő. De felnőtt fejjel, már tudhatná hogy a gyereknek magyarázni kell és indokolni. ha csak azt mondja ne tedd az nem sokat ér. Mondja el miért akkor legalább megérted és lehet még egyet is értesz vele. Neki lenne könnyebb, ha elmondaná.

Amúgy tényleg ne kezdj cigány pasival, ha nem muszáj. Én is ismerek párat, akik tényleg rendesek de akkor is vannak kisebb súrlódások emiatt. Elég akkor ha már menthetetlenül beleszeretsz valakibe, de így önszántadból inkább ne.

2009. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
mikor leszel 16? akkor már több jogod lesz pasizni.
2009. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
Nézd ha nem akarsz összejönni vele, akkor miért találkoztok? És a fiú tudja is azt, hogy nem akarsz vele összejönni vagy ő úgy megy a találkozóra, mint egy randira? Én is azt javaslom egyébként, hogy ne kezdj romával, teljesen más a felfogásuk, a hagyományaik, mint a fehéreknek. És anyukád hogy van apukáddal? Mert írod, hogy roma. Nem lehet, hogy rossz a tapasztalata, ezért félt a romáktól?
2009. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A szüleid nem váltak el? Mert lehet, h azért nem akarja, mert ő is megbánta...
2009. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

13:45-ös nem váltak el!


19:10-es hát indokot csak annyit mondott hogy azért ne kezdjek cigányokkal, mert azoknak csak arra kellek meg ilyenek..

Köszi hogy írtatok. :)

2009. dec. 17. 16:38
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez nem indok :D

Annyi jótanácsot mondok még így a végére, hogy mindig gondold át mielőtt belekezdesz egy randiba/kapcsolatba ha pedig roma sráccal teszed mindezt akkor még 3szor gondold át :D nézz utána, hogy rendes-e az a srác, a családja milyen stb.

Nekem egyszer volt roma partnerem, a családja nagyon kedves volt ő is kedves, rendes szép házuk volt, tiszták voltak stb. De így is kiütközött bizonyos dolgokban, hogy ők romák és én pedig nem... Sokszor kellemetlenül éreztem magam és lehet, hogy ők is miattam nem tudom. Lehet, hogy a vér valóban nem válik vízzé. És ezt nem feltétlenül rossz értelemben mondom, csak aki cigány abban általában ha csak egy icipicit is de benne vannak ezek a dolgok. Persze erről nem tehet, de sok nem roma ezt nehezen viseli, szóval...


Még fiatal vagy lesz millió barátjelölted, tudsz majd válogatni még ne keveredj inkább zűrökbe ha nem muszáj :)) na szia, Boldog Karácsonyt :)

2009. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!