Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alkohol mérgezésem volt....

Alkohol mérgezésem volt. Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

fél ève egy rosszul sikerült este utàn a kòrhàzban tértem magamhoz.

azòta nem jàrok bulizni, minden nap eszembe jut az az este, furdal a lelkiismeret.

kérdès, hogy ti hogy reagàlnàtok erre ha a gyereketek elmondanà utòlag? lenne értelme? ha igen hogyan?

18L


2014. máj. 11. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha furdal a lelkiismeret,és ez könnyít rajtad akkor mondd.

Én örülnék,hogy nincs maradandó idegrendszeri károsodása a mérgezéstől.

2014. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha most vagy 18, akkor hogy lehet, hogy a szuleid nem tudnak rola? Kiskoru eseteben a korhaz ertesiti a szuloket....
2014. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
fél ève is 18 voltam
2014. máj. 11. 18:36
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha a szüleid lennék, szeretném, ha a gyermekem elmondana mindent õszintén!Ne hordozd magadban,azt ami ki akar jönni belõled.
2014. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ti igy ismeretlenul nagyon eliteltek emiatt?
2014. máj. 11. 18:43
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Nincs joga senkinek, hogy elitéljen. Remélem tanultál az esetbõl, amint irtad már nem is jársz sehova sem.Azért tulságosan ne zárkózz el, és mondd el sz üleidnek, mert megbetegedhetsz, hogy lelkiismeretfurdalásban szenvedsz.Kapsz egy fejmosást, de legalább megkönnyebbülsz!
2014. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Cak ne egyen semmi bajod a májaddal..

Ugye feketelistás lettél..


Miből fizetted, volt 7200 ft felesleges?

Csak úgy kiengedtek utána?


Kiakadnék, medig nekem is volt alkoholmérgezesem, bar kórházba nem kerülte, mert nem hívtak rám mentőt..

Nekem is eszembejut az az este, pontosan tudom mennyit szabad innom, akkro 10 éve még nem tudtam..


27/n

2014. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem onzoség lenne elmondani. Gondolj bele, most neked rossz. Ha elmondod, akkor neked konnyebb lenne, de a szuleid nagyot csalódnának. Csalódnának benned és magukban is. Benned azért, mert ennyire felelotlen vagy, magukban meg azért, mert a gyerekuk a kórházba kerult és nekik fel sem tunt semmi.
2014. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hulyeseget csinaltal, de ezt te is tudod, tanulj az esetbol.

A szuleidnek ne mondd el, felesleges ezzel felizgatni oket fel ev utan.

2014. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem detoxban voltam... korhazban, csak infuziot kaptam nem ilyen gyomormosàst

akkor pont baratnomnel aludtam volna, nem tunt fel nekik azert.

2014. máj. 11. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!