Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alkohol mérgezésem volt....

Alkohol mérgezésem volt. Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

fél ève egy rosszul sikerült este utàn a kòrhàzban tértem magamhoz.

azòta nem jàrok bulizni, minden nap eszembe jut az az este, furdal a lelkiismeret.

kérdès, hogy ti hogy reagàlnàtok erre ha a gyereketek elmondanà utòlag? lenne értelme? ha igen hogyan?

18L


2014. máj. 11. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
De igenis mondja el, mert ki is derülhet és utána a szüleinek fájni fog jobban .
2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Jézusom, ne dramatizáld már túl!!


1.) mindenki volt tini, mindenki volt már iszonyat bekarmolva. mindenki szégyellte már magát iszonyatosan egy vagy sok hülyesége miatt. ettől még nem rossz emberek. másnap felkelnek, úgy döntenek, h nem akarják tönkretenni magukat, így többet nem csinálnak ilyet. sluszpassz. ennyi.


2.) Kipróbáltad a gödröt, de rájöttél, h nem akarsz elindulni a lejtőn. Hát mi a francnak búsúlsz most is azon, h mi volt fél éve. Most most van.

2014. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy szemétségnek hangzik de én nem mondanám el.. Kamaszkoromban én is átestem párszor a ló túloldalára(kórházba nem kerültem, de volt pár dolog amire nem voltam büszke). Nem mondtam el nekik, mert nem akartam hogy szomorúak legyenek és még jobban féltsenek. Szerintem jobb volt mindenkinek.
2014. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, 17 évesen, akkor ittam kb először, kiadták a piát, és fogalmam sem volt a mértékről, vagy az italok erősségéről, azelőtt csak kóstolgattam kb. Na most, azon az ominózus estén szépen elintéztem magam, nem emlékeztem semmire, mindent összehánytam, stb.. a biztonsági őrök (szórakozóhely) értesítették a szüleimet a telefonomon keresztül, ők pedig értem jöttek, és elvittek a kórházba, ahol ugyanezt csinálták velem nagyjából. Nem gyomormosás, csak infúzió. Haza is engedtek volna, csak ők döntöttek úgy, hogy másnap jönnek értem, addig is tanuljak az esetből.. hát sikerült. Sőt, akkor nekimentem a falnak is, és bevertem a fejem oldalát, ahonnan ráhúzódott egy szép kis monokli a szememre, és azzal mentem suliba. Úgy döntöttem, bevállalom, tudtam hogy mindenki rólam meg arról az estéről fog a hátam mögött beszélni, de nem igazán érdekelt, nem akartam gyáva nyúl lenni. Azóta ilyen eset nem történt, maximum egyszer-kétszer, szilveszterkor, de azért ott hamarabb jobban lettem. Áldom az eget, hogy nem lett nagyobb bajom, azóta nagyon odafigyelek. Nem tudom, szerintem felesleges elmondanod, csak lesokkolnád őket, elég ha mostantól figyelsz magadra:)
2014. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

'mindenki volt már iszonyat bekarmolva.'

Tévedsz. Én pl sosem és nem is tervezem.

Őszintén szólva én undorodnék a gyerekemtől ha ezt megtudnám róla.

2014. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kedves 15-ös, ugyan nekem nincs gyermekem, de ez az - idézlek: "undorodnék a gyermekemtől, ha..." erős a füleimnek.


Gratulálok! Minden bizonnyal tök jó fej szülő vagy, és azok táborát erősíted, akik szégyellni kezdik a gyereküket, ha:

- nem jó bizonyítványt visznek haza

- melegek

- nem tudnak nagy karriert felmutatni

- fiatalon egyszer nem tudják a mértéket, és Neked a szomszéd véleménye lesz fontosabb

- stb...


ajjIstenem, lehet jót tett volna Neked is egy pár bekarmolás még annak idején. puszi.

2014. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát elég nagyot tévedtél. Nálam a világon nehezen találsz elfogadóbb embert. Felőlem a gyerekem lehet akár lezbi, meleg, transzi vagy akármi, nekem van egy ismerősöm "kellemes társaságot biztosít támogatás fejében".... Egyáltalán nem ráznak meg ilyen dolgok. Különben meg tanulj meg érvelni, mert ezek a dolgok nem "hibák" hanem hanem a gyerek jellemének a részei amiket nem lehet megváltoztatni. Azért sem utálokj valakit mert kék a szeme... A bizonyítvány meg a karrier meg nem azért kell, hogy anyuci örüljön, hanem hogy a kedves gyerek ne haljon éhen amikor anyuci már nem tudja eltartani. A szomszédomról meg azt sem tudom hogy néz ki, még köszönni sem szoktam neki, magasról tojok rá, hogy mit gondol. :D

Van egy téma azonban amit nem tudok elfogadni. Senki sem tökéletes, mindenkinek van gyenge pontja nekem ez a pia, drog stb témája. Úgy gondolom hogyha én, egy teljesen átlagos ember, aki semmivel sem jobb másoknál, meg tudtam oldani, hogy sose kerüljek ilyen helyzetbe, akkor ezt bárki más aki esetleg jobb is nálam, meg tudja. Nem egy agysebészetről beszélünk! Hiba az amikor feltettem a lábast a tűzre, majd elfelejtettem, és szénné égett, vagy amikor kék lett a fehér ruhám mert nem tudtam hogy ereszt és nem szabad összerakni. Aki buliba megy és iszik az pontosan tudja milyen egy buli, és milyen az alkohol és tudatosan dönti el, hogy odamegy és betolja a piát. Sajnálom, de én képtelen vagyok egy olyan emberre tisztelettel tekinteni, akiről elképzelem, hogy ott fetreng öntudatlanul. És akkor adjon hálát az égnek, hogy egy kórházban tért magához, nem az árokban lehúzott bugyival.

2014. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!