Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam, hogy vagdosom és...

Elmondjam, hogy vagdosom és hánytatom magam, vagy ne? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Megtudta egy számomra mostanában eléggé fontos személy, hogy néha megvágom magam és hánytatom magam és megígértette velem, hogy elmondom anyának. De nem tudom, hogy tényleg elmondjam-e, vagy ne. Mert tudom kezelni és nem is akarom ezzel terhelni. Meg akkor rákérdezne, hogy mégis miért és azt nem akarom neki elmondani, senkivel nem akarok arról beszélni, hogy miért kezdtem el.


(17 leszek októberben)


2014. máj. 12. 18:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű leszek: Az emberi butasággal nincs mit kezdeni.

remélem sűrűn mosol fogat mert a hányadék igencsak büdös leheletet ad, és rontja a fogakat is.

2014. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Nem erre voltam kíváncsi.

Nem azért teszem ezt, mert buta lennék.

2014. máj. 12. 19:01
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
És hogyan tudod kezelni? erre kíváncsi lennék.
2014. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
100%
neked segítségre van szükséged mindenképp mondd el neki! egy szülőnek fontos h tudja mi folyik a gyermeke életében és lehet h jót tenne ha elmondanád vkinek h miért csinálod ezt mert segíteni is tudhat a problémádon még ha úgy is érzed h nem. meg jó lehet kiadni magadból!
2014. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%

Pedig ha valaki ilyen ökörségeket csinál az buta.. Vagy finoman mondva: borsószemnyi agya sincs.

A kérdésednek sincs értelme. Leírod a butaságodat, de hozzáteszed senkinek nem akarod elmondani az okát. Akkor ne mond el senkinek. Ne mond el anyádnak, senkinek. Tartsd meg magadnak, és csináld tovább. Csak egy jó tanács.

1. Ne vágj túl mély sebeket, mert évekkel később iszonyú ronda látvány egy végig kihegesedett kar, amit semmivel nem tudod eltüntetni

2. Ha járni fogsz egy sráccal, neki azért mond el, hogy rendszeresen hánysz, hogy a srác tisztábban legyen azzal, hogy akárhányszor smárol veled, lehet előtt 5 perce hánytál..

2014. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
89%

Időpont ma 19:07 vagyok-

Ja és még valamit. Kímélj meg attól a szövegtől, hogy fogalmam sincs milyen poklon mentél keresztül, és tuti én arany életemben el se tudnám képzelni a savanyú sorsodat. Én tudom milyen pokolban élni. Én 16 évesen, hogy mentsem az életem kis híján megöltem egy embert. felmentettek önvédelem miatt. Szóval tudom mi az a pokol, és 20 év után is viselem az arcomon, testemen a kínzom kedves játékosságát. Mégsem magamban okozok kárt, és hányok, hanem szembe néztem a gondjaimmal. Amíg ezt nem vagy képes belátni, csak vagdosni és hányni, addig ne is várj segítséget..Ugyanis segítséget csak az kap aki kér is.

2014. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az lenne ha elmondanád a szüleidnek aztán pedig keresték egy pszichológust vagy pszichiátert akivel kicsit elbeszélgethetnél.
2014. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
80%-os, mindenkinek más a Pokol, nem tudhatod, hogy az én életem milyen. De a lényeg, hogy nem vagy előítéletes! :)
2014. máj. 12. 19:17
 9/46 anonim ***** válasza:
78%
és ez mire jó?Ha tudnád kezelni nem csinálnád.Én levernéma kezed tőből és nem tudnál se hánytatni se vagdalni.ostoba leány
2014. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
65%

Aha, és ha vágod magad, és hánysz, akkor csodás lesz az élet?


Ne butáskodj.


Nincsen olyan dolog, amit ne lehetne megoldani intelligensen. Ez a vagdosás és hányatás csak rosszabbá teszi.


És a fogaidat tönkre fogja tenni a gyomorsav.


Ha akarsz beszélgetni, írj privit, meghallgatlak!

2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!