Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam, hogy vagdosom és...

Elmondjam, hogy vagdosom és hánytatom magam, vagy ne? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Megtudta egy számomra mostanában eléggé fontos személy, hogy néha megvágom magam és hánytatom magam és megígértette velem, hogy elmondom anyának. De nem tudom, hogy tényleg elmondjam-e, vagy ne. Mert tudom kezelni és nem is akarom ezzel terhelni. Meg akkor rákérdezne, hogy mégis miért és azt nem akarom neki elmondani, senkivel nem akarok arról beszélni, hogy miért kezdtem el.


(17 leszek októberben)


2014. máj. 12. 18:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
83%

szar az élet brühühhühühüüüüü....


nem buta vagy hgy vágdosod magad meg hánytatod magad hanem szimplán hüüüüüüüüülyeeeeeeeee.... ha tudnád kezelni a dolgot nem vagdosnád meg hánytatnád magad libuskám..

2014. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
De kis kedves vagy, az ilyen embereket szeretem a legjobban.
2014. máj. 12. 19:50
 23/46 anonim ***** válasza:
86%

"De nekem jobb, amikor vagdosom magam, vagy ha teleeszem magam és utána rókázok. Megkönnyebbülök, vagy nem is tudom. "

Tudod ezt olvasva, és amit még írtál, neked egy bajod van.

Elkényeztetett apuci pici lány unatkozik, és hülyeségeket csinál jó módjában.

Nem is értem minek írtál ki kérdést, hiszen magad írtad: te élvezed ha vagdosod magad, és jó érzés rókáznod..


Szánalmas vagy, főleg mert azt hiszed ez megoldás, és jaj, a barátaid elfordulnak tőled.. Egyszer úgyis elfordulnak, mert biztos vagyok benne, hogy csak a pénz miatt foglalkoznak veled, nem a saját személyiséged miatt. Miből gondolom? Igaz barátok, nem fordítanak könnyen hátat egy jó barátnak. Csak azt dobják félre, aki félredobható.

2014. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:
100%
First world problems.
2014. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Az ígéret szép szó, ha megtartják úgy jó :)

Az ilyen kérdéseket olvasva merül fel bennem, hogy nekem egyáltalán nincs rossz életem, és a tény, hogy a szüleim sötétedés előtt otthon akarnak tudni, nem is olyan rossz.

Én nem érthetem, min mész keresztül és miért, de ha valakinek fontos vagy, az elfogad a múltaddal együtt olyannak, amilyen igazából vagy.

Ha szeretnéd, én szívesen beszélgetek veled, nem csak a problémáidról, hanem másról is, ha szeretnél^~^

17/L

2014. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
De szeretem volna ilyen életet:(((( én sem kaptm szeretetet de hozzä jött a lelki és fizikai terror, éhezés... a suliban mindenki utàlt, vagy ha szerencsém volt, letojtak...semmim nem volt, csak ha megdolgoztam érte! Ne hidd hogy lenézlek, nem, söt. De ölni tudtam voln ilyen életért:((
2014. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
100%
Nekem is ez jàrt a fejemben:D hogy de nagy mázlista a kérdező. Nekem is külön vannak a szüleim csak mi csórók is voltunkk, meg sokat betegeskedtem is ilyen koromban, és buliba nem igen volt alkalmam menni.
2014. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Az van, hogy neked csak jót tenne, ha kiderülne a szüleid felé, hogyan rombolod magad.


Sokszor az ilyen radikális "lebukás" segít a személynek helyes útra terelni az életét.


Mondd el, segíteni fognak.

2014. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azért teszem ezt, mert ostoba, vagy buta lennék, értsétek már meg."

Nem te vagy buta, hanem a cselekedet. Ez nem megoldás semmire. Ha valamit fel kell dolgoznod, akkor kérj pszichológusi segítséget.



"Az én problémáim nem éppen olyanok, amiket segítenének megoldani a szüleim."

Minden problémára van megoldás. Ha nem a szüleidtől, akkor máshonnan lehet.

Anonim oldalon vagy. Mi a baj? Elmondhatod.



"Te nem ismered azt a társaságot, amihez én tartozok. Ha kiderülne rólam bármelyik, nekem végem lenne, kirekesztenének és nem lenne egyetlen barátom, barátnőm sem."

Még egy ok arra, hogy hagyd abba az önrombolást.



"A szüleim is kiborulnának, hogyha megtudnák, a "tökéletes lányuk" miket tett, tesz."

Érthetően, nem?



"De nekem jobb, amikor vagdosom magam, vagy ha teleeszem magam és utána rókázok. Megkönnyebbülök, vagy nem is tudom."

Ez csak egy rossz beidegződés. Pszichológus segíthet feldolgozni.



"A barátaimban nem bízok, jó velük bulizni, népszerű vagyok, de tudom, hogy ahogy lehetőségük lesz, hátba támadnak (sikerült már megtapasztalnom)."

Ezek nem barátok, hanem csak haverok, körülötted lévő emberek



"A hánytatás azért "jó" nekem, mert nem marad bennem a rengeteg kaja, nem hízok el."

Cserébe tönkreteszed a fogaid, és a nyelőcsöved. Rosszabbul jársz a végén.



"A szüleimnek csak az a fontos, hogy látszatra tökéletes legyen az életünk és mások az gondolják, minden rendben van."

Azért, mert elhanyagoltnak érzed magad, nem cselekszel helyesen



"A barátnőimben pedig nem bízok, tekintve, hogy az egyikőjük még az apámmal is képes volt kavarni."

De akkor miért ők a barátnőid?

2014. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez tisztára olyan mintha 2 könyvemet egybemosták volna és voilá! Megszületett a kérdésed. A kételkedés joga hadd legyen az enyém.

Egy számodra fontos személy megtudta, ergo nem lennél egyedül ha kiderülne. Inkább meghalsz majd szégyenszemre a wc-re borulva, mert egyszer feladja a gyomrod a "harcot" és valahol kiszakad a tápcsatornád? Vagy addig hánytatod magad, amíg véletlenül annyira ki nem száradsz, hogy nem tudsz felállni és ott haldokolsz majd egyedül? Vagy mi van ha éppen az ereidet vágod és valami megijeszt (pl. ajtócsapódás) és te túl mélyre vágsz?

Ugyan már, ha ennyi eszed van...

2014. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!