Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láttam anyát és a szeretőjét....

Láttam anyát és a szeretőjét. Elmondjam apának?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé megromlott a szüleim kapcsolata és észrevettem, hogy anya nagyon sokszor eljár otthonról mostanság. Apa ezt annyira nem veszi észre, mivel elég sokat dolgozik három műszakban. Egyik este, amikor anyám elment otthonról, én felkaptam magam és követtem őt.

Nos, egy szállódába ment, ahol aztán egy idegen férfivel találkozott és csókkal üdvözölték egymást (nem arcra puszi, hanem eléggé intimen). Majd eltűntek pár órára, de ezt már nem vártam meg és nagyon lesújtva hazamentem, ahol aztán egész éjjel nem is aludtam. Most két hete teszem a szépet mindenki előtt, de anyámra nem bírok ránézni, mert komolyan elfog az undor, hogy ezt csinálja. Nem tudom mi legyen. Nagyon rosszul érzem magam ettől a helyzettől és teljesen tanácstalan vagyok. Ha hallgatok, akkor úgy érzem elárulom apámat, de ha nem akkor pedig anyát és szétrobbantom a családunkat. :(((


18/L


2014. máj. 27. 22:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz? Milyen reakciója lehet? Neked megy? Vagy tagad? Beszéld ki magadból .

Ideje elkezdened vállalni a tetteid következményeit. Most éppen egy kényelmetlen beszélgetést az édesanyáddal.

2014. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Igen, hogy letagadja, és az állításom súlyosságát tekintve még fel is képel (nem ez volna az első alkalom). Mindig is apám lánya voltam, anyával sosem volt olyan igazi anya-lánya bensőséges kapcsolatunk. :/

Nagyon nem tudom azt sem, hogy kezdjek hozzá: "Figyi anya, te láttalak egy idegen férfivel smárolni, jó volna ha meg tudnád ezt magyarázni, vagy elmondanád apának." Mert ez így, hát nem tudom... fogalmam sincs. :(

2014. máj. 27. 23:17
 13/38 anonim ***** válasza:
0%
Le kellett volna fotóznod és magyarázatot kérni tõle!
2014. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
57%
vagy írsz egy névtelen levelet édesapádnak vagy anyádnak
2014. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
60%

Óvatosan, de menj utána még egyszer, és a csinálj fényképeket, de vaku nélkül. Utána, mutasd meg a képeket apádnak. Anyádnak ne szólj semmit. Az lenne a legjobb, ha olyan képeket tudnál csinálni, amin felismerhető a pasas is. Biztos ismerőse a facebookon.

Anyád már tönkretette a családotokat. Apádnak tudnia kell erről, hogy eldönthesse, hogy hogyan tovább. Ha nem szólsz apukádnak, akkor ugyanolyan áruló leszel, mint anyukád, szerintem te ennél különb vagy. Ne félj apád biztos, hogy nem fogja elárulni, hogy tőled tudja, tudni fogja, hogy hogyan hozza fel a témát. Esetleg segíthetsz neki, hogy tetten érhesse.

És ami a legfontosabb, soha ne kövesd a példáját!!!

2014. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
26%
hát itt aztán minden marhaság elhangzik. Alapvetően szerintem mások kapcsolatába belekavarni elég gáz. Megértem az érzéseidet, a helyedben anyáddal beszélnék a dologról...nyilván könnyű elítélni őt, de gondolom, érdemes lehet meghallgatni őt is az ügyről.
2014. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%
Persze, még a végén a kérdező lesz a hibás, mert az anyja megcsalja az apját...
2014. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondtam, de azért esélyes, hogy esetleg a napi 3 műszak miatt a szülők kapcsolata nem olyan harmonikus. Nem azt mondom, hogy a félrelépés jó megoldás, de elítélni nagyon könnyű persze...
2014. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18 vagy és gondolom nagyon vártál rá hogy felnőhess amikor 4-5 éves voltál. Sajna ezt foglalja magába, hogy jönnek az ilyen dolgok ami nem tetszenek. Nézd, igaz hogy az anyukád, de csúnya dolog amit csinál. Mond meg neki hogy tudsz róla. Nem kell elmondanod hogy követted. Elég annyi hogy: tudsz róla és neki nem kell tudnia kitől, mert akkor el fogja kerülni az illetőt. Ez kamu nyilván való, de ezzel nem teszel rosszat! Hidd el, hogy mivel tudja ő is hogy van igazság alapja annak hogy netán megcsalja apudat, így bántani fogja a dolog. Hagyd, hagy pörögjön az agya rajta hogy mégis kitől tudhatja, netán még Apudnak is be vallja, hogy inkább tőle tudja meg mint mástól.
2014. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

"Elmondjam apának?"


Igen.

A titkolózások sokkal jobban mérgezik egy család életét, mint az akármilyen gáz dolgok kiderülései.

A szóban is benne van a DERÜ, kiderül.

Mindenképp kénytelenek lesznek valami megoldást keresni, ami mindenkinek jobb, mint a mostani helyzet, amit színleléssel fednek el.

2014. máj. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!