Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Láttam anyát és a szeretőjét....

Láttam anyát és a szeretőjét. Elmondjam apának?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé megromlott a szüleim kapcsolata és észrevettem, hogy anya nagyon sokszor eljár otthonról mostanság. Apa ezt annyira nem veszi észre, mivel elég sokat dolgozik három műszakban. Egyik este, amikor anyám elment otthonról, én felkaptam magam és követtem őt.

Nos, egy szállódába ment, ahol aztán egy idegen férfivel találkozott és csókkal üdvözölték egymást (nem arcra puszi, hanem eléggé intimen). Majd eltűntek pár órára, de ezt már nem vártam meg és nagyon lesújtva hazamentem, ahol aztán egész éjjel nem is aludtam. Most két hete teszem a szépet mindenki előtt, de anyámra nem bírok ránézni, mert komolyan elfog az undor, hogy ezt csinálja. Nem tudom mi legyen. Nagyon rosszul érzem magam ettől a helyzettől és teljesen tanácstalan vagyok. Ha hallgatok, akkor úgy érzem elárulom apámat, de ha nem akkor pedig anyát és szétrobbantom a családunkat. :(((


18/L


2014. máj. 27. 22:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
anyának mondd el, hogy tudod ... aztán lehet, hogy kiderül apád is tudja
2014. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen buktasd le anyukádat! Mond el édesapádnak, hogy mit láttál. Azokra, akik anyukáddal egy erkölcsi színvonalon állnak, ne hallgass!
2014. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
48%
Kérdésedre megtalálod a választ ott, ahol az apa csalja az anyát. Tudod sokak intelligenciája addig terjed, hogy a nő csak a boldogságát keresi, a férfi meg: pfújj, a disznó!
2014. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
A férfi is a boldogsagát keresi..a nő is...(aki félremegy, az nem boldog a kapcsolatában)
2014. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
9%
23-as, betaláltál, látom a lepontozásodon! Az itt kommentelők sem különbek a többinél!
2014. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek vele, megis lepontoztam, mert nem hasznos válasz, ahogy ez sem..

Ezek nem like-ok.. Meg dislike gombok

2014. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
16%
26-os, akkor meg van a mai örömöd? Egészségedre!
2014. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
11%

A pontozásokból látom kérdező, hogy megszálták a kérdést az "angolkisasszonyok"! Figyelj azokra a kommentekre, amiket lepontoztak! Azok a helyes válaszok!


Üdvölöm a "SZENT ÉLETÜEKET!" Magatokat minősítitek:-)))

2014. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

En azt mondanam Anyadnak, hogy a te egyik ismerosod meglatta, hogy csokolozik egy pasival itt es itt ekkor es ekkor.


Meg tudna magyarazni.

2014. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondtam, de azért esélyes, hogy esetleg a napi 3 műszak miatt a szülők kapcsolata nem olyan harmonikus. Nem azt mondom, hogy a félrelépés jó megoldás, de elítélni nagyon könnyű persze...


Talán ha anyuka dolgozna a félrelépések helyett kevesebbet kellene a férfinak dolgozni. Nehogy már ilyen gerinctelen férgeket védjünk.

2014. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!