Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem lenne jobb...

Szerintetek nem lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Tegyük fel véletlen összejön egy baba.Anyuka akarja apuka nem.Nem lenne jó ötlet egy olyan törvény,hogy apuka anyuka elmegy egy tárgyalásra és ott hivatalosan lepapírozzák,hogy apa nem akarta a gyereket,soha nem akarja látni,nem fog fizetni soha és az anya vállalja így a gyereket ha akarja.
2014. máj. 15. 09:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%

És ez valami kötelező dugás ?

Gondolom szöges ostorral csapkodták a pasit...

2014. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk egy egy éjszakás kaland után történik az eset."


Húzzon gumi! Főleg egy éjszakás kapcsolatban. Nem hogy apa lehet, de nemi beteg is. Ész megáll!!!!!


"összejön egy baba"

Persze, csak úgy magától LOL

2014. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
20%
Azért van benne valami.Most egy kósza numera nem azt jelenti gyerek is kell.Igen húzhatott volna gumit.Mind a kettő hibás.De ahogy egy nő eldönti ki legyen a gyereke apja,egy pasi is dönthesse el ki legyen a gyereke anyja.
2014. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam ezt a tegnapi műsort egyébként :)

Elég bunkó volt benne a pasi. Volt felesége, és közben társkeresőkön keresett kalandokat. Persze akikkel ismerkedett, azok nem tudták, hogy házas és hogy csak kalandot keres.

Mondjuk a csaj is hülye volt, hogy első randin rögtön szexelt vele pedig még a vezetéknevét sem tudta.

Az elejét nem láttam, szóval nem tudom, hogyan jöttek össze és miért nem védekeztek :)

Kíváncsi vagyok a maiban mi lesz :D

2014. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
82%

"Oké a nő dönthet a saját testéről....eddig oké,de milyen jogon dönthet egy másik ember elkövetkező 20 évéről?"


A nő sehogy. De a férfi dönthet úgy, hogy most nem védekezik, és HA ebből egy gyerek lesz, akkor bizony el kell tartani.

2014. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
40%

Értem mire gondolsz, és szerintem teljesen jogos lenne. Nőként írom ezt.


A legnagyobb problémát én nem abban látom, amikor van egy hirtelen légyott, mert az olyan kapcsolatokból az esetek túlnyomó többsége nem akarja a gyereket.


A gond szerintem akkor van, amikor a nő egy tartósnak ígérkező kapcsolat elején gyerekkel fogja meg a pasit.

Tehát a nő bogyót szed, a férfi ezt tudja. Mivel nem egy egyéjszakás kaland, nem használnak gumit. /Az aki azt mondja, hogy a fix partnerével aki gyógyszert szed gumit használ, az szerintem vagy hülye vagy hazudik./

Szóval a nő letojja, hogy még csak pár hónapja vannak együtt, és még közel nem tartanak ott hogy a pasi gyereket akarjon, önhatalmúlag abbahagyja a gyógyszert, becsapja, kijátssza a pasiját, így láncolva magához kb 20 évre.

Mennyi ilyen van már? Szerintem ha ebben az esetben azt mondja a pasi, hogy figyelj jó volt ez a kapcsolat, de nem terveztem veled leélni az életem, nem akarom még ezt a gyereket akkor mi van?


Kötelezhető egy becsapott, kijátszott férfi egy 20 éves felelősség bevállalására?


Hangsúlyozom, a nő a hunyó, hiszen hátbatámadja a férfit önző módon.

Ez a gyakoribb. Az egy éjszakás kalandból nem igen lesz nem kívánt gyerek. Terhesség lehet, de ott anyuci se akarja a 15 évével megszülni, ezért van ennyi rohadt abortusz.


Igenis a férfiak ebből a szembpontból kiszolgáltatott helyzetben vannak. Én is írtam már itt erről, mert tényleg szabályozni kellene ezt. Itt nem egy apróságról, hanem a férfi egész életéről van szó.


A védekezésnek meg ehhez nem sok köze van, hiszen ezek az esetek általában szándékosak mert a nő anyuci akar lenni.

2014. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
43%

Látom mennyire a férfiak támadására használnak egy elméleti kérdést a válaszolók.

Milyen az a férfi?

Milyen az a nő, aki egyéjszakás kalandokon csináltat gyereket magának?


Ha már ennyire eltértünk a kérdéstől.

2014. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
92%

Ismerek olyan nőket, akik azt hazudják, hogy szednek gyógyszert, de ez nem igaz. A férfi elhiszi, de becsúszik a gyerek. A nő megtartja, mert mindenáron anya akar lenni, a férfi fizethet. Nem egy éjszakás kalandról van szó, hanem együttélésről.

Sok szemét nő van, aki nem csak a férfi életét, de a gyerekéét is tönkreteszi így. A gyereknek az apára is olyan szüksége van, mint az anyjára. Csak sok nő ezt nem akarja belátni.

Az ilyen nő a Bíróságon is azt állítaná, hogy a férfi tudta, hogy nem szed gyógyszert, csak meggondolta magát.

Mindig a férfi a vesztes fél.

Okos férfi, ha nem akar gyereket, nem hisz a nőnek, és mindig ő védekezik.

2014. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
67%

Jajj, hagyjuk már ezt a kiszakadt gumit! Hosszú évekig használtam, és soha nem szakadt ki! Amikor a férfi felhúzza, ki kell nyomni a levegőt felül a kis tasakból, és nem fog elszakadni? Vagy fogai vannak a nő hüvelyének??


A normális gumihasználatban soha nem szakad el.


Másik:

Aki nemi kapcsolatot létesít, annak megvan a rizikója, hogy ebből baba lehet. Akár gyógyszer mellett, akár gumi mellett (mert nem tudják rendesen használni).


A felelősségteljes nemi kapcsolat, úgy látszik, csak üres frázis. Mert az élvezet kell, a felelősség nem.


Miért kell lefeküdni olyannal, akivel nem tervezünk közös jövőt? Jaaaa, mert az élvezet az jár? Akkor tessék katonásan előállni és vállalni a felelősséget a gyerekért, és ne a nőt hibáztatni mindenért.



És kérdező! A férfi milyen jogon dönt a nő elkövetkező minimum húsz évéről, amikor nem védekezik, vagy nem megfelelően védekezik?

2014. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
79%

"Sok szemét nő van, aki nem csak a férfi életét, de a gyerekéét is tönkreteszi így."


És akkor beszéljünk arról a nem kevés férfiről is, akik lazán otthagyják az feleségüket 2 gyerek után is, és szépen elintézettnek tekintik dolgot.


AKi nem akar gyereket, tartós kapcsolatban is, húzzon gumit. Nem értem, miért veszik egyesek természetesnek, hogy a nő mérgezze magát folyamatosan gyógyszerekkel. Ha elolvasnák a mellékhatás listét, kétlem, hogy maguk beszednék.

2014. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!