Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyámnak, hogy...

Elmondjam anyámnak, hogy láttam a szeretőjével?

Figyelt kérdés
Ma megláttam őket együtt. Apu már egy ideje gyanúsította őket, de nem volt bizonyítéka. És én még őt tartottam idiótának. Anyámtól többször is megkérdeztem, hogy biztos nincs-e kapcsolata a férfival és mindig azt mondta, hogy nincs és soha nem is volt... Hát most lebukott. Nem tudom mit csináljak. Apunak nem akarom elmondani, mert félek, hogy bántaná anyámat.

2014. febr. 11. 09:20
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
28%
Mond édesanyádnak hogy valja be apukádnak ha ezt a napokban nem teszi meg akkor te fogsz közbe lépni.
2014. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Andizsuzsi ***** válasza:
4%
Miután nem válaszolsz a kérdésre, hogy hol és hogyan láttad meg őket, feltételezem, leskelődtél utána. Most meg anyádat zsarolod, ha másként nem, érzelmileg. Ha 16 évnél fiatalabb vagy, akkor elfogadom ezt, de ha idősebb, akkor rudomásul kéne venned, hogy a szüleid életét nem te irányítod. Hagyd ezt rájuk, van nekik elég gondjuk a te kavarásod nélkül is.
2014. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
82%

Aki hallgatásra buzdít egy ilyen helyzetben lévő gyereket, az önmaga egy selejt ember.Aki csak arra képes, hogy más megteremtett dolgába belepofátlankodjon, mert tehetsége nincs teremteni, ahhoz nulla.

Andizsuzsi hozzászólásai oly mértékű emberi mélyrepülésről tanuskodnak, hogy szerintem a legjobbat akkor teszed, ha egyenesen átugrod az irásait.

2014. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
63%

Hazugságra bíztatni egy gyereket, akkor amikor nap mint nap szembesül vele, hogy a szülei egyike a másik pofájába hazudik? és látja, és megéli?


Hát micsoda hányinger nők vagytok ti?


Felnőtt emberek vállalják azt amit tesznek, és nem a másik ember pofájába hazudnak, és főleg nem a gyerekük előtt.

Az is megér egy misét, hogy kúltúrált intelligens emberek nem az utcán fogdossák és nyalják-falják egymást vénségükre.Csak a parasztok, akik még arra sem képesek, hogy egy megcsalást normálisan tudjanak kivitelezni.

2014. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Ha "nem avatkozik bele" azzal egyertelmuen elarulja az apjat.
2014. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
45 Igy van.És az egész bizalmi rendszer megdől a gyerek és az apja között.
2014. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 Andizsuzsi ***** válasza:

"Andizsuzsi hozzászólásai oly mértékű emberi mélyrepülésről tanuskodnak, hogy szerintem a legjobbat akkor teszed, ha egyenesen átugrod az irásait."


Te is megteheted, mégis elolvasod. Én viszont, valószínűleg veled ellentétben, voltam hasonló élethelyzetben, csak nekem az apám volt a hunyó. És még csak leskelődnöm sem kellett utána, mert őszinteségi rohamában mindent elmondott -nekem. És nem mentem vele az anyámhoz, mert akkor is úgy gondoltam, hogy ez a dolog kettejükre tartozik. Igaz, nem is tudtam az apámnak megbocsátani, tönkre is ment kettőnk kapcsolata, de akkor is, ma is úgy gondolom, hogy helyes volt, amit tettem. Igaz, hogy felnőtt emberek és vállalniuk kell a tetteikért a következményeket, de ez kettejükre tartozik. Ebből a gyerek jól nem sehogy sem fog kijönni.

2014. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is elváltak megcsalás miatt ( itt az anya titkolózik nem valja be az igazat )Én padlót fogtam és csak azt láttam mikor apukám elköltözött , annak idején nekem is jobb lett volna ha tudom az igazat talán jobban meg értettem vollna , ez az én életemet is befolyásolta.
2014. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!