Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyámnak, hogy...

Elmondjam anyámnak, hogy láttam a szeretőjével?

Figyelt kérdés
Ma megláttam őket együtt. Apu már egy ideje gyanúsította őket, de nem volt bizonyítéka. És én még őt tartottam idiótának. Anyámtól többször is megkérdeztem, hogy biztos nincs-e kapcsolata a férfival és mindig azt mondta, hogy nincs és soha nem is volt... Hát most lebukott. Nem tudom mit csináljak. Apunak nem akarom elmondani, mert félek, hogy bántaná anyámat.

2014. febr. 11. 09:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
50%
Sosem jo beleavatkozni masok ugyeibe. De ha nagyon akarsz beszelni errol, akkor csak edesanyadnak mondd el. Felesleges apadat felhergelni. Aztan honnan tudod, hogy o nem csalta meg anyukad korabban? Nem tudhatod, hogy ki mit tett, es milyen indokok vezerlik.
2014. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
73%

26-os. Annyi közük van egymáshoz, hogy egy család, amelyben normális esetben a felek kommunikálnak egymással.

Nem tudom hány éves a kérdező, de gondolom még kiskorú, így nem szabad tőle elvárni, hogy felnőttként viselkedve mindenkinek meghagyja a magánéletét. A szeme láttára foszlik szét a családja, hazudik neki az anyja, és még azt tanácsoljátok neki, hogy hallgasson. Igenis beszélje meg az anyjával. Nem az apjával, hogy szétverje az anyját, hanem az anyjával, aki tisztázhatja. Élje a Kérdező a saját életét?! Miről beszéltek? Ő családban él, a szülei élete az ő élete is.

2014. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
54%

Igazad van, ők egy család. Normális esetben kommunikálnak egymással, normális esetben nem gyanúsítgatják egymást, nem csalják meg egymást és nem agresszívak. Szerintem ahhoz kevés az infó, hogy belelássunk az életükbe, és mivel a kérdező is kiskorú, feltételezem nincs beavatva a szülei hálószobatitkaiba. Mint látod a kérdező már próbált beszélni anyukájával, de elutasításba ütközött. Ha azzal állna oda elé, nagyon csúnyán leegyszerűsítve, hogy anya, tudom, hogy hazudtál, szerinted jobb lenne a helyzet?

Az egyik válaszoló írt egy szép, diplomatikus megoldást, azzal esetleg anyuka elé állnék, de az eddigi reakcióiból kiindulva, nem hiszem, hogy őszinte lesz a lányához. Innentől kezdve pedig csak a játszmák kezdődnének, hogy ki mit tud, ki kinek mit mondott...stb. Szerintem a legjobb, ha a kérdező kimarad ebből. Ha megromlott a szülei kapcsolata, akkor azt úgysem ő fogja tudni helyrehozni, hanem a felek, már ha van rá igényük.

2014. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne tisztázni ezt a helyzetet. Ha a kérdező magában tartja, akkor az hosszú távon benne is kárt okoz. Szerintem ezért lenne jobb beszélnie az anyukájával.

Igen, a 24-es jól leírta, de ő is azt írta, hogy beszéljenek. Én nem hiszem, hogy ebből ki lehet maradni, és azt sem hiszem, hogy ezt egyedül fel tudja dolgozni ha magában tart mindent.

2014. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
78%

Ne! Bármennyire is úgy érzi az ember, hogy bele kellene avatkozni, szólni kéne apunak, éppen ezt nem szabad. Anyádnak végképp nem szabad szólni, mert annak zsarolás szaga van. Ne menj bele!


Mindig azon csattan a pofon, aki beleavatkozik.


Ez apád és anyád magánügye. Hogy anyukád miért csalja meg apádat, az kettejük dolga.


Egy biztos: ha te most beavatkozol, és kitör a családi pokol, előbb-utóbb mindketten rajtad verik el a port. Hagyd meg nekik a saját kis játszmájukat. Előbb-utóbb úgyis lebukik anyád, mert úgy látom, nemigen törődik azzal, hogy ki látja vagy ki nem.

2014. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
24%
Arra senki sem kíváncsi,hogy anyukád miért tette?Néha azon sem ért elgondolkodni! A nők többsége csak így talál kiutat.Ha félő,hogy apukád bántaná anyukádat , az baj.Nagy baj.Aláírom,hogy nem dicséretes dolog,de mint írtam, sok nő, csak így talál kiutat.,
2014. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 Andizsuzsi ***** válasza:
Arra nem válaszoltál, hogy hol láttad őket. Mert ha olyan helyen találkoznak, és csókolóznak, ahol te is könnyen megláthatod őket, akkor olyan nagyon nem bújkálnak a kapcsolatukkal. Hány éves vagy?
2014. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukáddal kellene ezt először is megbeszélned!
2014. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyámmal. Azt mondta, hogy apámnak ne mondjam el. :/
2014. febr. 11. 16:15
 40/48 anonim ***** válasza:
0%

És? Ezek után tovább folytatja vagy mi? :D

Istenem, milyen nők vannak...szánalmas

2014. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!