Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a páromnak, hogy a...

Elmondjam a páromnak, hogy a fia csúnyát írt nekem?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy húsz éves fia akivel évek óta nem tartják a kapcsolatot. A fiú nekem facebook-on az ismerősöm, de amúgy is egy faluban élünk, így ismerjük egymást. Már nyolc hónapja együtt élek az apjával. Ma a fiú a facebook-on elhordott mindennek (nem akarom leírni) amiért én az apjával lakom.

Mi köze hozzá? Miért bánt engem jogtalanúl? Nem tudom, hogy elmondjam -e a páromnak a dolgot vagy az anyjának szóljak.

Nagyon rosszul esett amiket írt holott én soha nem bántottam őt.

Ti mit tennétek?


2014. jan. 12. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
20 éves gyereket te magad tudod rendezni, felesleges alamuszi nyuszi módon a szülei előtt megpróbálni lejáratni, és alátenned.
2014. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy elmondanám miért kellene titkolni.Normális kapcsolat alapja az őszinteség.
2014. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy baj legyen belőle. Az a fiú idegbeteg, mi lesz, ha nekimegy az apjának?
2014. jan. 12. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnék a fiúval is, és az apjával is...


Ebbennincs lehordás, de az apjának kell helyretenni a fiát,mmertt az ő életébe szól bele...

Sajnalatos, hogy eddig nemm tudta megnevelni, ma már erre nincs esély...de megértethet vele,mhogy semmi köze ilyen szinten a magánéletéhez

2014. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Éés ne a bnőnek, hanem az apjának mondja meg ha valami baja van...ezt írnám a srácnak..
2014. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A párom évekkel ezelőtt csinált valamit amiért az iskolában a fiát bántották. Ezért utálja most a fiú az apját.

Szóval mindegy lenne neki kivel lakik az apja azt is szidná. Miért kell ilyennek lenni?

2014. jan. 12. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert az apja csinált valamit, amiért bantották...

Kezelték rendesen a srácot?

(Mit tett at apja?)

2014. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igy utolag csak a pasinak szolnek, hogy nevelje meg a fiat, de inkabb a pasid szuleivel beszelnek, hogy miert nem tartotta a kapcsolatot a fiuk a sajat fiaval.
2014. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért mert az anyja a születése óta tíltja tőle, még a nevén sincs a gyerek. Gondoljatok bele, egy gyereknek akit sosem nevelt az apja mi mindennel tömhette tele az anyja a fejét?
2014. jan. 12. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
én egyszerűen megoldanám... letiltanám a gyereket... aztán nem tud többet írogatni... ha te is tudod hogy "beteg" a fiú felesleges beszélni vele... apjának én biztos elmondanám, hisz én is úgy gondolom, hogy egy család vagyunk, joga van tudni róla, de megmondanám neki hogy hagyja mert te megoldod.. csak téged bántott ezért mondtad el...
2014. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!