Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a páromnak, hogy a...

Elmondjam a páromnak, hogy a fia csúnyát írt nekem?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy húsz éves fia akivel évek óta nem tartják a kapcsolatot. A fiú nekem facebook-on az ismerősöm, de amúgy is egy faluban élünk, így ismerjük egymást. Már nyolc hónapja együtt élek az apjával. Ma a fiú a facebook-on elhordott mindennek (nem akarom leírni) amiért én az apjával lakom.

Mi köze hozzá? Miért bánt engem jogtalanúl? Nem tudom, hogy elmondjam -e a páromnak a dolgot vagy az anyjának szóljak.

Nagyon rosszul esett amiket írt holott én soha nem bántottam őt.

Ti mit tennétek?


2014. jan. 12. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent összevetve én nem foglalkoznék az egésszel. Ebben a helyzetben sokat úgysem tehet az apa, mivel nem hogy nincs jó viszony, hanem még a kapcsolatot sem tartják. Én törölném és tiltanám a srácot. Vitába bonyolódni vele felesleges, az anyjának szólni méginkább felesleges, hacsak amúgy is nem vagytok nagy barátnők, vagy nem jártok össze. A párodnak elmondhatod, ha gondolod, majd kezd vele, amit akar.
2014. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!