Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyámnak, hogy...

Elmondjam anyámnak, hogy láttam a szeretőjével?

Figyelt kérdés
Ma megláttam őket együtt. Apu már egy ideje gyanúsította őket, de nem volt bizonyítéka. És én még őt tartottam idiótának. Anyámtól többször is megkérdeztem, hogy biztos nincs-e kapcsolata a férfival és mindig azt mondta, hogy nincs és soha nem is volt... Hát most lebukott. Nem tudom mit csináljak. Apunak nem akarom elmondani, mert félek, hogy bántaná anyámat.

2014. febr. 11. 09:20
1 2 3 4 5
 11/48 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mit is jelent konkrétan az, hogy láttad a szeretőjéval? Hol láttad, és mit csináltak?
2014. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
77%

Anyukáddal beszélj, hogy elmondhassa a saját verzióját és könnyíthess magadon, de egyébként ne avatkozz bele.

Ne zsarolj, ne árulkodj, bízd ezt rájuk.

2014. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
35%

Honnan tudod, hogy a szeretője? Ha konkrétan nem kaptad rajta őket légyott közben, akkor akár egy félreérthető helyzet is lehetett, amit rosszul értelmeztél.

Ne mondd el apukádnak. Majd ha felnőtt leszel, te sem szeretnéd, hogy beleszóljanak az életedbe és kavarjanak.

Ha van szeretője, nyilván meg van rá az oka, apukád nem törődik vele, vagy bántja.

Esetleg anyukáddal beszélj, hogy láttad valakivel és ki volt az.

De igazából abból soha semmi jó nem szokott lenni, ha beleszólsz mások dolgába.

2014. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
56%

Engem is érdekelne, mit láttál pontosan? Azt írtad apád agresszív, ha így van, anyukák biztos nem akar elé állni. Továbbmegyek, lehet azért tart szeretőt, mert gyengédségre és törődésre vágyik, amit apádtól nem kap meg, de a családi "idillt" nem akarja borítani.

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem még kicsi ahhoz, hogy a szüleid életébe beleavatkozz. Ezt játsszák le ők maguk közt. Csúnya dolog a megcsalás, de amíg nem ismerjük/ismered a teljes hátteret, addig nem jogos ítélkezni.

2014. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
25%

Hany eves vagy?


Mi azt mondtuk hugommal faternak, hogyha latni akarja az unokait, akkor jojjon vissza az esze. Hala Istennek visszajott...

2014. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
28%

Mondd el az apadnak, megerdemli hogy tudja. Ahogy anyad is amit esetleg kap erte.

Ha kiderul hogy te is hazudtal neki, akkor apaddal is tonkre fog menni a kapcsolatod. Ne kelljen mar szerencsetlennek egyszerre csalodnia a felesegeben is es a lanyaban is.

2014. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
61%
Megint egy olyan kérdés, amikor a harmadik fél azt hiszi, hogy joga van beleszólni egy kapcsolatba, amiben KÉT ember él! Nincs jogod sem beleszólni, sem véleményt alkotni. A saját magánéletedben te hozod a döntéseket. A szüleid kapcsolatában pedig ők. Te éld a saját életed!
2014. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
26%

Az igazat mond minden körülmények között.

Ők felnőttek, ők felelnek a cselekedeteikért, ahogy a hazugságokért is.

2014. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
47%
És soha ne hallgass azokra akik a hazugságra és a szemlesütésre buzdítanak téged.
2014. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
85%

Jól le lettem nullázva amiért azt írtam, hogy anyukáddal beszélj.

Nem értem, hogy egy gyereknek hogy lehet olyat írni, hogy ez a szülei dolga, és semmi köze hozzá. A szülő gyereket vállal, onnantól felelősséggel tartozik érte, és ebbe a személyes példamutatás is beletartozik. Miért lenne a gyerek dolga az, hogy falazzon bármelyik szülőjének is? Miért ne beszélhetné meg az anyjával? Mégis kivel kellene megbeszélnie ezt szerintetek? Nem az érintettel, aki esetleg tisztázhatja az egészet? Nem tudom miért ment ki a divatból a kommunikáció, a problémák megbeszélése, és miért lett ekkora divat a sunnyogás és a képmutatás.

Jó lepontozást!

2014. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!