Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyámnak, hogy...

Elmondjam anyámnak, hogy láttam a szeretőjével?

Figyelt kérdés
Ma megláttam őket együtt. Apu már egy ideje gyanúsította őket, de nem volt bizonyítéka. És én még őt tartottam idiótának. Anyámtól többször is megkérdeztem, hogy biztos nincs-e kapcsolata a férfival és mindig azt mondta, hogy nincs és soha nem is volt... Hát most lebukott. Nem tudom mit csináljak. Apunak nem akarom elmondani, mert félek, hogy bántaná anyámat.

2014. febr. 11. 09:20
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
És még a szeretője feleségével is jóban van. Hallottam, hogy egyszer beszélt vele a nő, hogy szerinte megcsalja a férje. Undorító nem?
2014. febr. 11. 09:21
 2/48 anonim ***** válasza:
49%

Mondd el apádnak.

Az igazság mindig a legtutibb.

Én is simán elmondanám, egy pillanatig se lenne lelkiismeretfurdalásom.


Az árulók fizessenek.

2014. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Csak apám eléggé agresszív ezen a téren...
2014. febr. 11. 09:23
 4/48 anonim ***** válasza:
75%
Én elhiszem, hogy nagy csalódás számodra, de nem avatkozz bele!
2014. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%
Én elmondanám anyámnak, és megmondanám neki,hogy álljon a férje elé és vallja be neki is, ne könnyítsd meg a feladatát,hogy te mondod el apádnak!
2014. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
72%

Jaj várj... ez is egy olyan kérdés, amire már van a fejedben egy válasz, és minden tanácsunkra lesz valami kifogásod?


Bocs a zavarásért! :D

2014. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%
Én először elmondanám anyukádnak, hogy mit láttál, azután közölném vele,hogy ha ő nem vallja be, akkor elmondod te, apukádnak.
2014. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
65%
Szerintem oka van hogy szeretőt tart. Az sose véletlen. Lehet hogy pont apád agresszivitása miatt.
2014. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
55%
Én biztos nem bírnám ki, hogy ne mondjam el, és azt is, hogy mekkorát csalódtam benne és milyen gusztustalannak tartom az egészet. Aztán erre majd elmondja a saját verzióját.
2014. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
23%
Mondd el szólj az édesapádnak.
2014. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!