Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyának, vagy ne és...

Elmondjam anyának, vagy ne és reménykedjek, hogy nem fog kiderülni?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy tegnap elmegyek bulizni a legjobb barátnőimmel és utána az egyikőjüknél alszom, reggelig elvoltunk engedve.

Este 10 körül rosszul lettem és az egyik srác ismerősünk ott volt velem és mondta, hogy menjünk el hozzájuk, mert ott legalább nem fagyunk meg.

Együtt voltunk egész éjszaka és reggel elakartam tűnni, mert nem akartam, hogy ez kiderüljön, de kicsit sokáig aludtunk és amikor lementünk, hogy hazakísér, akkor már reggeliztek a szülei és baromi ciki volt.

Nem tudom, hogy elmondjam-e anyának, hogy mi is volt, vagy inkább ne.

Csak az a baj, hogy velük megyünk síelni, mert anyáék jóban vannak.

De félek, hogyha elmondom, akkor nem fog sehova engedni ezek után.


15L


2014. jan. 1. 12:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
"Együtt voltunk egész éjszaka" itt most szexre gondoljunk? Mert ha igen, akkor gratulálok...
2014. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
naiv buta kicsi lány vagy,mondd el mert kifog derülni és még rosszabb helyzetben leszel,reméljük azért nem szexeltetek vagy ilyesmi mert az szánalmas lenne.
2014. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát, nem feküdtem le vele, mert ő lett volna az első és bármennyire jól néz ki, meg szeretem, nem úgy akartam elveszíteni.
2014. jan. 1. 12:12
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 'naiv buta kicsi lány' azért, mert jól éreztem magam.
2014. jan. 1. 12:13
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok. Volt akkor bármilyen szexuális kapcsolat? Bár sejtem a választ...
2014. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
De az vagy,naiv és buta,mert nem hazamentél hanem egy fiúhoz,és 15 évesen baromira nem kéne fiúnál aludni,és buta vagy mert hazudni akarsz és te is tudod,hogy hülyeséget csináltál,miért is lettél rosszul csak nem sokat ittál?
2014. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Mondd el nyugodtan. Füzd csak hozzá, hogy nem bactatok. Anyád vagy elhiszi vagy nem. Kiderülni ugyis kiderül. Az azért érdekelne, hogy miért, mitöl lettél rosszul??????
2014. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom nem a gyerekpezsgőtől...
2014. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem muszáj elmondanod. Majdnem biztos, hogy a srác szülei diszkrétek lesznek. Ha mégsem, és elmondják anyukádnak, akkor majd anyukád megkérdezi, (ha akarja) hogy hogyan is történt ez a dolog? Akkor pedig feltétlenül mondd el neki, hogy azért nem mondtad el, mert féltél a haragjától. és kérd meg, hogy mostantól kerüljetek olyan viszonyba, hogy ne kelljen ennyire félned otthon. Ugyanis az jó ötlet lenne (a későbbiekre vonatkozóan), hogy átküldöd neki sms-ben (még éjszaka), hogy milyen új címre mentél, milyen rendszámú kocsival, hogy ha nem találnak 3 napig, tudják, hogy merre keressenek!
2014. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
60%
15 evesen fiukhoz menni... Lehet en vagyok regimodi 20 eves letemre, de 15 eves koromban nem aludtam mas fiuknal. Ha eleg felnott voltal ahhoz, hogy egy fiunal aludj, akkor legy ahhoz is felnott, hogy kiallj a szuleid ele es meselj el nekik mindent. Elobb utobb minden butasag kiderul, foleg az ilyenek, a fiu szulei is biztos meglepodtek es tuti elmondjak.
2014. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!