Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyának, vagy ne és...

Elmondjam anyának, vagy ne és reménykedjek, hogy nem fog kiderülni?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy tegnap elmegyek bulizni a legjobb barátnőimmel és utána az egyikőjüknél alszom, reggelig elvoltunk engedve.

Este 10 körül rosszul lettem és az egyik srác ismerősünk ott volt velem és mondta, hogy menjünk el hozzájuk, mert ott legalább nem fagyunk meg.

Együtt voltunk egész éjszaka és reggel elakartam tűnni, mert nem akartam, hogy ez kiderüljön, de kicsit sokáig aludtunk és amikor lementünk, hogy hazakísér, akkor már reggeliztek a szülei és baromi ciki volt.

Nem tudom, hogy elmondjam-e anyának, hogy mi is volt, vagy inkább ne.

Csak az a baj, hogy velük megyünk síelni, mert anyáék jóban vannak.

De félek, hogyha elmondom, akkor nem fog sehova engedni ezek után.


15L


2014. jan. 1. 12:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A barátnőd vagy a barátnőd szülei nem kerestek? Én is barátnőmnél voltam szilveszterkor, de anyámék beszéltek a szüleivel,hogy megyek stbstb.
2014. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%

Ha engem hordanátok le ennyire, mert ittam 15 évesen és szintén rosszul lettem.. Hozzáteszem, hogy az a 2 korty alkohol kellett, hogy vesegörcsöm legyen..

Szintén egy fiú barátom vitt haza magához, mert közelebb volt, szüleimnek meg nincs kocsija, értem se tudtak volna jönni. Ott töltöttem az éjszakát, bár közünk semmi sem történt.

2014. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

Mondd el, legalább nem a közös telelésnél fogják megtudni a szüleid, hogy hol voltál.

Egyébként felelőtlen vagy, igazából nem az ivás meg az ezmegaz miatt hanem azért mert gyógyszerre iszol.

2014. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
60%

"Csináltunk pár dolgot, de semmit nem erőltetett és nem bántam meg. "



Szóval orálisan kényezteted igaz? :D

Gondolom ha legközelebb is rosszul leszel akkor a kedves barátod akkor is elhív hogy nehogy megfagyj/ne várj sokat a buszra :D

2014. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

De igen bőségesen kislány vagy, próbálsz nagylányosan menőzni, gysz.-re iszol, pettingelsz ismerős fiúék lakásán.

Na most ha nem vagy kislány, akkor tudod, hogy amit teszünk azért be kell vállalni a felelősséget, bármi is az.


Másrészt egyszer MINDEN kiderül...

Azt tanácsolom mond el kozmetikázva...

2014. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na elmondtad kérdezõ
2014. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Végül mit csináltál??
2014. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!