Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyának, vagy ne és...

Elmondjam anyának, vagy ne és reménykedjek, hogy nem fog kiderülni?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy tegnap elmegyek bulizni a legjobb barátnőimmel és utána az egyikőjüknél alszom, reggelig elvoltunk engedve.

Este 10 körül rosszul lettem és az egyik srác ismerősünk ott volt velem és mondta, hogy menjünk el hozzájuk, mert ott legalább nem fagyunk meg.

Együtt voltunk egész éjszaka és reggel elakartam tűnni, mert nem akartam, hogy ez kiderüljön, de kicsit sokáig aludtunk és amikor lementünk, hogy hazakísér, akkor már reggeliztek a szülei és baromi ciki volt.

Nem tudom, hogy elmondjam-e anyának, hogy mi is volt, vagy inkább ne.

Csak az a baj, hogy velük megyünk síelni, mert anyáék jóban vannak.

De félek, hogyha elmondom, akkor nem fog sehova engedni ezek után.


15L


2014. jan. 1. 12:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

1. Miért lettél rosszul?

2.Miért nem szóltál a szüleidnek?

3.A fiu biztosan számitott valamire,azért hivott el magához!

4.Allj csak szépen a szüleid elé és mindent mondjál el!

5.Ne akard, hogy kiderül és utna már nem fognk megbizni benned!

2014. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
"az egyik srác ismerősünk ott volt velem és mondta, hogy menjünk el hozzájuk, mert ott legalább nem fagyunk meg."[= így talán megfarkalhat téged] én így értelmezném a leírást. Tudom, mert én is fiú vagyok és más fiúkkal is szoktam beszélgetni. Ha sikerül neki szépen lepattint majd.
2014. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
nem ismerem a szüleidet de szerintem nyugodtan mond el az egész sztorit... szüleitek is jóban vannak, nem egy vadidegen fiúnál aludtál akiről azt sem tudják kicsoda... mint szülő biztos megkérdezném történt-e más is (mielőbbi esemény utáni tabletta miatt:) ) de ha meg akarom tartani a jó kapcsolatomat a lányommal, hogy ne kelljen hazudnia nekem, pici fejmosás után szemet hunynék felette... "ki tiltva nevel, hazudni tanít" (és most nyugodtan lehet lepontozni meg beszólogatni... )
2014. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

12:16

Csináltunk pár dolgot, de semmit nem erőltetett és nem bántam meg.


12:18

Ha hazajövök, akkor abból az lett volna, hogy anyáék észreveszik, hogy ittam és nem engednek vissza. A szilvesztert nem itthon akartam tölteni.

Tudom, hogy tudják, hogy iszom, de nem akartam, hogy annyira látszódjon.


12:20

Azért lettem rosszul, mert gyógyszerre ittam.


12:26

Nem "fiúkhoz mentem", hanem az egyik olyan fiú barátomhoz, akit nagyon jól ismerek és bízom benne.

Kétlem, hogy a szüleim az egész estémet hallani akarnák, el se mondanám nekik, nem tartozik minden rájuk.

A szülei meg szerintem már hozzá vannak ehhez szokva, meg nem olyan típusok, akik annyira szigorúak, vagy régimódiak lennének.


12:29

1. Gyógyszerre ittam.

2. Mert nem itthon akartam tölteni az este hátra lévő részét.

3. Már a belvárosban elkezdtünk csókolózni, úgyhogy ja, gondolom, hacsak nem komplett idióta.

4. Nem fogok nekik az egész estémről beszámolni.

5. Így se bíznak túlzottan...


12:34

Azért ennyire ne jósoljunk, még én se tudom, hogy mi lesz a dologból.


12:36

De a szüleim pont, hogy tiltanak mindentől. Azt hiszik, hogy amit megtiltanak, azt nem teszem meg.

2014. jan. 1. 12:46
 15/27 anonim válasza:
60%
szia! Nekem is van egy lányom, bár még kicis, de szeretném ha mad annyi idős lesz mint te és esetleg ilyen dolgok történnek elmondjon nekem mindent, bármi legyen is az. Ez egy jó anya lánya kapcsolat alapja. Persze sok múlik a szülőn is. Tiltani nem tilthat neked már semmit, hisz ha akarod úgyis megteszed, mert nem tarthat búra alatt. De ha tisztában van a dolgokkal, legalább fel tud készíteni vagy tud segíteni neked bizonyos esetekben. Biztos szeretné ha őszinte lennél vele. De ennek a beszélgetésnek idő kell, le kell ülni és meghallgatni egymást nem pedig csak futtában közölni. A szüleidnek el kell fogadniuk hogy lassan fel fogsz nőni, de ez sokszor nehéz egy anyának. Mondd csak el!
2014. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha az én 15 eves lányom kimaradna egész éjszakára tuti megruhaznam.Mond el a szuleidnek mert elobb vagy utóbb minden kiderül es akkor már késő lesz tisztara mosnod magad
2014. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
77%
Utolsó vagyok, azt hagyd ki hogy gyógyszerre ittál...
2014. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
27%

istenem mit kell baszta.ni?rosszul lett és kész.

mindenki lenézi mert 15 évesen ivott.. uristen nagybün.. ha a ti korotokban is engedték vna a szülők h menjetek bulizni ti is csináltátok vna..

egyébként a kérdése az volt, h el mondja e..

afiút nem tudod megkérni h mondja a szüleinek h ne mondják el?

2014. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó: majd pár év múlva, ha kinősz a kamaszkorból, jó esetben megérted, miért ilyen fafejű vaskalaposak a fenti hozzászólók. Meg én is. Az pedig buta általánosítás, hogy mindenki iszik, amikor bulizik. Nem beszélve a gyógyszerre ivásról.


Kicsilány, mondd el, azt nem kell részletezni, hogy miket csináltatok, de próbáld meg megnyugtatni őket, hogy veszélyes dolog nem. Mert ugye nem?

2014. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
Csodálkozol,hogy nem bíznak benned,iszol,hazudsz,nem ott vagy ahova ígérted,hogy mész,pasinál alszol?? Min csodálkozol,tartom magam ahhoz,hogy naiv buta kicsi lány vagy
2014. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!