Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez megváltozik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megváltozik? Reménykedjek vagy ne? A kedvesetek nektek is mondott már hasonlót?

Figyelt kérdés

A Kedvesemmel egy éve vagyunk együtt.Jól megvagyunk nem szoktunk veszekedni, minden rendbe köztünk.

Egyszer vagy kétszer felmerült hogy lesz-e később gyerekünk és ő teljesen elzárkózik a témától, azt mondja nem akar családot és esküvőt sem.Mikor megkérdeztem miért annyit mond "csak".

Szerintetek ez megváltozhat?Vagy azért nem akarja mert nem én vagyok neki az igazi?

Én 25 vagyok,Ő pedig 27.


2013. szept. 24. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes embereknél nincs olyan válasz,hogy "csak". Jogod van tudni,hogy miért akar megfosztani az anyaságtól és a feleségszereptől.Ha nem ad választ és ennyire nem veszi figyelembe,hogy a kapcsolatban nem csak ő van,akkor én nem fektetnék ebbe a dologba több időt és energiát.
2013. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem mondta ugyanezt.

Az esüvős részével még ki is békültem volna,csak papir.

De gyereket mindenképp akartam,és egy normális férfit,aki nem úgy válaszol,hogy "csak".

(aztán nézett nagyot,amikor megmondtam,hogy nem vesztegetem az időmet, a miértre én is először egy "csak"-ot válaszoltam)

2013. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Jegyezzétek már meg, hogy felnőtt emberek nem változnak!


Hiába veszed rá és hiába szülsz neki becsapással 3 gyereket, hogy "nem működött a tabi". Szeretni ettől még nem fogja, maximum elhagy.


Ha nem illetek össze, fel kell ismerni és mérlegelni, hogy neked így megfelel-e vagy sem. De nem érdemes reménykedni, hogy majd változik.

2013. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Háát ilyen korban már nemigen változik az ember, én a helyedben nem pazarolnám az időmet erre az alakra:/
2013. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

És ha megindokolná, akkor mi változna?

Most nem aza kérdés, és a probléma, hogy mi lehet az indok, hanem az, hogy te így is vele akarsz-e maradni.

2013. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1 év nem nagy idő! Ha most lépsz, ne fog annyira fájni, mintha még pár évet rááldozol, a "majd változik" baromság lilaködében.

És még csak arra sem méltat a kedves párod, hogy okot mondjon, miért nem akarja.

2013. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pedig nincs sok választásod. Őszintén megmondta neked, hogy sem esküvőt, sem gyereket nem akar sem most, sem a későbbiekben. Ezt vagy elfogadod, vagy minél hamarabb tovább lépsz.


Te vagy az igazi neki vagy nem? Ezt honnan tudjuk. Lehet, hogy 3-4 év múlva vagy akár 40 évesen talál majd maga mellé egy másik nőt, akivel szeretne majd gyereket vállalni. Az is lehet, hogy soha sem lesz gyereke, ahogy most mondja. Az is lehet, hogy most szakítasz vele, 1 hónap múlva találkozik egy másik lánnyal, akit jövőre elvesz feleségül, és gyerekük is lesz. Ezt mi nem tudhatjuk.


Amíg a jelenlegi páromat megismertem, én sem akartam gyereket. Most már igen. De csak vele tudom elképzelni, senkivel sem tudtam ezelőtt. Pedig nő vagyok. Imádom a gyerekeket, de akkor is csak jelenlegi páromban látom azt, akit szeretnék a leendő gyerekeink apjának.

2013. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Azért az okok mögött szégyen is meghúzódhat, amiről nem mer beszélni, pl nem lehet gyereke egy baleset vagy bármi miatt. Lehet, hogy azt hiszi elhagynád ha tudnád, vagy ő nem érezné ennek közlése után magát annyira férfinak.

Persze ez egy ideologizált kép, ahol Őt kell sajnálni. Az ok lehet, hogy ennél jóval prózaibb. Mindenképpen tudd meg az okokat. Ha nem lehet neki, akkor döntsd el, hogy gyerek nélkül is le tudod-e élni vele az életed, vagy örökbe fogadtok egy babát, vagy nem.

Ha lehet neki de nem akar, akkor ne vesztegesd az időd.

2013. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta,hogy nem szeretne gyerket.Ha boldog szeretnél lenni,akkor keresel mást,aki valóban azzá tesz,és ha megkérdezi,miért lépsz le,válaszold azt,hogy ,,csak".
2013. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a saját vágyaidat úgy sem tudod ráerőszakolni, ha ő nem szeretne családot, házasságot, gyereket, akkor nincs mit tenni, fogadd el. Pont ugyanolyan rá ráerőszakolni ezeket, ha nem akarja, mint olyantól, aki szeretne gyereket, azt elvárni, hogy mondjon le róla. Nem passzoltok ebben, így hosszú távon nem működőképes a kapcsolat.
2013. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!