Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem évek óta munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem évek óta munkanélküli. Valjak? Most lenne lehetőségem költözni tőle, mert állást kaptam egy másik városban. Persze égre-földre eskudozik, hogy megváltozik.

Figyelt kérdés
Van ket gyerkocunk. Es házam ott a másik városban. Jelenleg az anyosommal élünk, én viszek mindent a hátamon. Már belebetegszem ebbe a tepelodesbe. Azt mondta, hogy ha most vele maradok, megváltozik, lehozza a csillagokat is az egrol. Egy napom van, hogy véglegesen dontsek. Sos!

2013. júl. 16. 07:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
90%
Ne válj, de költözz. Pláne, ha a pénz is több. Bizonyítani ott is tud.
2013. júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, évek óta nincs munkája :( Én még nem láttam arra példát,hogy egy ember egyik pillanatról a másikra megváltozna. Sajnos. Nem gondolkodnék,hanem mennék a saját házamba az új munkahelyre. A férjed így is bizonyíthatna...
2013. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan költözz el tőle és az anyjától. Eddig is te tartottad el a gyerekeket, ezután sem lesz probléma. Ha évek alatt nem talált munkát, annak azért oka van. Én nem hiszem, hogy megváltozna. Miért tenné?
2013. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Így van. A két gyerkőcnek kaja kell, cipő kell, jön a tél, fűtés-világítás stb. kell, tehát a munkahely, a pénz kell!

Költözz el a gyerekekkel, a férjed maradjon csak nyugodtan a saját édesanyukájának a nyakán, egye azt amit ott kap!

Ha akar, majd tud bizonyítani úgy is, tud magának munkahelyet találni, tud dolgozni, és nemcsak igérgetni.

= elkezdheti lehozni a csillagot az égből, csak a "szállítási cím" fog változni. :)))

2013. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokszor elbizonytalanodom, hogy jól dontok-e... Már csak azért is, mery Budapestről koltoznenk vidékre, es ő persze erről hallani sem akár... Sőt! Azt mondja, hogy márpedig ő ide vidékre nem jön. Sok rosszat megéltem (megeltunk) már mellette, de minden rosszasaga ellenére is szeretem... Talán tarsfuggo vagyok??? A leglogikusabbnak az tűnik, hogy koltozzek, es új munkahely stb... Nagyon nehéz annak, aki benne van egy ilyen lehúzó kapcsolatban :( felek kimozdulni... Talán meg hiányozna is, de mellette már nem bírom ezt az életformát.
2013. júl. 16. 08:01
 6/52 anonim ***** válasza:
11%
Azért azt tartsd észben, hogy a gyerekeket az o beleegyezese nelkul nem költöztetheted el...
2013. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
87%
Ne válj el, de kezd el járni a saját utadat, és ez számára is talán motiváció lesz, hogy megváltozzon.
2013. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
81%

Válj el, azonnal! Kutyából nem lesz szalonna. Az ember nem változik meg gyökeresen, és javulni is csak úgy, ha sokat dolgozik önmagán. Ez pedig nem holmi teátrális esküdözés kérdése (éppen azok nem szoktak tenni magukért semmit, mert nincs semmi erejük).


Menj és vissza se nézz!

2013. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg Pesten laktok, és a férjed évek óta nem talált magának munkát?

Nem is akart!

És ehhez az emberhez ragaszkodsz?


Csak azért félsz lépni, mert azzal valóban a nyakadba veszed a gyermekek ellátásának teljes felelősségét! De lásd be, eddig is te vitted a terheket, ha most a "sors" hazahív = munka, lakás, kert, nyugis élet, akkor miért is félnél. Majd előbb-utóbb eldől, hogy a férjed valóban szeret-e, és mégiscsak utánatok megy, vagy 1-2 év múlva kiderül, hogy mindketten jól el lesztek egymás nélkül, és valóban célszerű lesz válni.

Még az is kiderülhet, hogy ahova te költözöl, ott találnál neki is munkahelyet, és ez esetben nagyon gyorsan "színt kell vallania".

Ne habozz, lépj!

2013. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elso lepes nehez! Kilepni a komfortzonankbol...

De hidd el, ha 5 embert "menedzseltel" egyedul, akkor mindenre kepes vagy!

Sok sikert! :)

2013. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!