Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem évek óta munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem évek óta munkanélküli. Valjak? Most lenne lehetőségem költözni tőle, mert állást kaptam egy másik városban. Persze égre-földre eskudozik, hogy megváltozik.

Figyelt kérdés
Van ket gyerkocunk. Es házam ott a másik városban. Jelenleg az anyosommal élünk, én viszek mindent a hátamon. Már belebetegszem ebbe a tepelodesbe. Azt mondta, hogy ha most vele maradok, megváltozik, lehozza a csillagokat is az egrol. Egy napom van, hogy véglegesen dontsek. Sos!

2013. júl. 16. 07:38
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
56%
Lehet háztartásbeli a férfi is. Miért ne lehetne... Csak hát számomra az nem lenne férfias :( Egy férfi legyen felelősségteljes és gondoskodjon a családjáról. Ebben az esetben pedig a férj egy link alak (ne haragudj kérdező, de sajnos így van), aki nem akar dolgozni és inkább eltartatja magát a feleségével. Mert ugye írta a kérdező,hogy nem bírja már,hogy Ő viszi a vállán a család gondjait. Na amikor a feleségnek ez már nehéz,akkor a férfi ne háztartásbeli legyen otthon,hanem családfenntartó! De lehet én maradi vagyok és nem jól látom. Nem tudnék tisztelni, szeretni egy ilyen férfit. :(
2013. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, majd írd meg hogyan döntöttél.
2013. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megvan a döntés, felmondtam a munkehelyemen, esjovok vidékre, a saját hazamba. Nem rohanok rögtön válni, de most elengedtem a kezét, keressen állást, jöjjön utánunk, ha benott a feje lagya... Lehet, hogy ha fenekestol felfordul az élete es egyedül lesz, talán osszekapja magát, megmozdul, es tesz értünk... De ezt a kifordult helyzetet sem anyagilag, sem lelkileg, sem fizikailag nem bitram már!! Főleg az anyossal... Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 18. 08:40
 44/52 A kérdező kommentje:
Ja es persze elvállaltam a vidéki állást... A férjem rögtön kiírta a facebookra, hogy "nyitott kapcsolatban" es elment gorkoritúrára... En úgy gondolom, hogy most dacol, de ha lecsendesedik, biztosan elgondolkozik azon, hogy mit kellene tennie...
2013. júl. 18. 08:46
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

Visszamégy a gyökereidhez, ez jó, és szerintem a belső biztonságérzetet megadja, hogy mégsem egy tök idegen városba kerülsz. Azért a régi ismerősök, barátok, majd csak összefuttok, kapcsolatfelvétel egymással, ha már nem is lesz belőle mindennapos találkozás, azért nem fogod magad ott sem egyedül érezni. Ez jó!


Férjed reakciója: azt mutatja kifelé, hogy őt ez nem érdekli, (persze lehetne ezt úgy is értékelni, hogy szinte várta már, mikor tűnsz el), de inkább az van, amit írtál. Dacból, másrészt viszont, ha most eltűnik az ismerősök elől is, akkor ott, azon a helyen nem kell neki "jópofizni, megjátszani magát, stb. stb." senki előtt sem kell neki alakoskodnia. Tehát nyugodtan átgondolhatja a dolgokat, és eldönti, hogyan tovább!


De ha alapjaiban nem volt köztetek semmi más probléma, ha a gyermeihez eléggé kötődik érzelmileg, abban az esetben előbb-utóbb utánatok fog menni, és ismét együtt lesz a család.Ez is jó! Gratula neked!

2013. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most meg nagyon fáj, es sokat sírok, de belülről érzem, hogy minden rendbe jön! Jobban, mint valaha! :)
2013. júl. 18. 10:55
 47/52 anonim ***** válasza:
64%
Jól döntöttél Kérdező!!! Ha igazán szeret benneteket,akkor úgyis utánatok megy,összeszedi magát, ha nem akkor jobb is így :(
2013. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 Kései Sirató ***** válasza:
0%
Ennyit jelentettél neki. Nyitott kapcsolatot ír ki, ahelyett, hogy magába szállna. Én nem húznám az időt, keresnék ügyvédet.
2013. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező?
2013. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Köszönöm, megvagyok... Hollámokban tör rám a "vissza akarok menni Budapestre" érzés, de albérletet nem tudnék fizetni... Közben szervezgetem a vidéki életem, ovi keresés, festegetés a házban, stb, de valójában még nagyon fáj, hogy a nemtörődöm férjem miatt kell otthagynom a pesti állásom... Itthon augusztus közepén kezdek dolgozni, akkor már nem lesz ennyi időm "agyalni"... Tegnap felhívott a főnököm, hogy ha esetleg úgy döntök, hogy maradok Pesten, szóljak neki augusztus közepéig... :) hááát, nem könnyű.
2013. aug. 1. 14:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!