Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem évek óta munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem évek óta munkanélküli. Valjak? Most lenne lehetőségem költözni tőle, mert állást kaptam egy másik városban. Persze égre-földre eskudozik, hogy megváltozik.

Figyelt kérdés
Van ket gyerkocunk. Es házam ott a másik városban. Jelenleg az anyosommal élünk, én viszek mindent a hátamon. Már belebetegszem ebbe a tepelodesbe. Azt mondta, hogy ha most vele maradok, megváltozik, lehozza a csillagokat is az egrol. Egy napom van, hogy véglegesen dontsek. Sos!

2013. júl. 16. 07:38
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok!

Kedves 14-es!

Nagyon-nagyon tévedsz! Egész biztos, hogy az apa bejelentése nyomán a rendőrség, a gyámhatóság megvizsgálja az ügyet, hogy miért, és hova vitte az anya a gyerekeket! De ennyi!


Amikor azt látja, hogy az anya megfelelő lakásban, megfelelő ellátást biztosít nekik, míg az apa csak a nagy büdös-csupasz-f@rkára követeli magának a gyerekeket, attól kezdve már, bizony anyuka a nyerő, az apuka pedig fülét-farkát behúzva mehet a p*csába!!!!


És különösen szó sincs u.n. "gyerek-rablás" stb.-ről, hiszen az apa tudja azt a pontos címet (=az anya vidéki házának címét) ahol a gyerekek találhatóak, és bármikor utánuk mehet!!!


Úgyhogy talán neked kellene egy kicsit visszább fogni magad, ha nem vagy tisztában a jelenlegi törvényekkel, és addig neked nem kellene belepofázni olyan dolgokba, amihez nem értel!

2013. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

összeszedném magam a gyerekeket és mennék


ha van hol laknom és jobb a fizetés akkor meg pláne


a férjed meg vagy utánad jön vagy elválik tőled


egy dolgot nem tegyél meg neki : ne adj pénzt neki

azt te kerested meg kell az a rezsire és a gyerekekre


ezzel kvázi rákényszeríted h munkát keressen

2013. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
14%
Ahogy gondoljatok. Azert ne itt sirjon egyikotok se, ha kiderul, hogy tevedtek. Bizony anyukanak nincs joga csak ugy elvinni a gyerekeket - vagy akkor az is rendben lenne ugye, ha az apa lepne le a gyerekekkel? Ja, hogy az mas, ugye?
2013. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 22-essel!

Első a gyerekek, és a saját megélhetésed. A gyerekek kiskorúak, nekik még tanulniuk kell, etetni és ruházni kell őket, megfelelő lakást biztosítani, aminek rezsije van.

A saját kajádat sem oszthatod meg a férjeddel, mert akkor neked nem lesz erőd fizikailag ellátni a gyermekeidet.


A férjed életerős, felnőtt ember, tud magáról gondoskodni, ha akar!

Kismillió "vidéki" költözik Pestre, albérletbe, csak azért mert ott legalább talál valami munkát magának, a férjed évek óta nem volt képes (mert nem is akart) találni magának semmit!

Ez gyakorlatilag mindent elmond róla!

Ne gondolkozz, ő már nem a társad, ő csak a biztos megélhetést, a jólétjének biztosítékát látja benned, és csak zsarolni akar. Ne habozz, menj a biztos megélhetés felé!

2013. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
3%

18.valaszolo no vagyok es ugy erzem ha valaki ferjhez megy az komoly dolog

Nem szabad egy hazassagot eldobhato poharkent kezelni ertektelennek tartani a sajat buszkesegunk miatt a gyerekeket az apjuktol elvalasztani.

Nem mindegy ki keres es ki van otthon? Hiszen egyenlo felek a hazassagban .

Gondolom a holgy is gyesen gyeden volt es a ferfi keresett a csaladra.

A gondokat meg kell oldani kibeszelni iert nem dolgozik stb.

A valas egy leges legrosszabb menekules es nem megoldas hiszen ha elvalik apa marad anyosnal es majd egy fillert sem lat tole hiszen munkanelkuli.

2013. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
59%

Azért érdekes, mennyire mások a vélemények ott, ahol a nő van évek óta otthon, és a férfi írná ki a kérdést, hogy "eltartsam-e ezt az élősködőt, vagy fogjam a két gyereket és költözzek..."

Kérdező, az úgy miért nem müxik, ha egyszer a férfi nem kap állást neked meg van, hogy nálatok egyszerűen te vagy a kereső, és a férjed foglalkozna a háztartással meg a gyerekekkel? Ismertem olyan családot, ahol ez teljesen jól működött... (mára már nyugdíjasok, gyerekek - szintén kettő - lediplomáztak, és kirepültek)

2013. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Vidéken van az állandó lakcímünk. Ket évvel ezelőtt abban a reményben mentünk Pestre (átmenetileg az anyoshoz) hogy majd ott talál munkát. Nekem egy hét alatt sikerült állást találni, es ket évig arra vártam, hogy majd ő is elmegy dolgozni, (en adtam be a pályázatait mindenhova )es ha már dolgozik eladom a vidéki hazamat, es veszünk Pesten egy lakást... De nem tudok így rá számítani... Szóval ha visszamennek vidékre, nem számítana "gyermekrablasnak" :) csak csalodasnak, hogy évekig hiába reménykedtem, en kevés voltam, hogy miattam változzon...
2013. júl. 16. 09:08
 28/52 anonim ***** válasza:
92%

18-as, már ne is haragudj, de ha szar a házasság, egy léhűtő a férj, miről beszélsz, hogy büszkeségből nem kell válni, nem kell elszakítani a gyerekeket az apjuktól...tán apuka megerőltetné magát kicsit, más lenne a helyzet.

És ige, én tartom, hogy jobb egyedül, mint egy ilyen férjjel, és a pereputtyával, akit eltartok!

De vannak szolgalelkű nők, mint te is, csak tűrjetek szépen!

2013. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
6%

Ez nem szolgalelkuseg ez az igazi feltetel nelkuli szeretet.

Tars joban rosszban emlekezek megigertetek.

2013. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy költözz. Ne maradj egy ilyen csődtömeggel. Csak élősködik rajtad.
2013. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!