Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők, hogy a...

Miért gondolják a nők, hogy a férfi egy gyerek miatt megváltozik?

Figyelt kérdés
Igazából húgomra vagyok kiakadva. Van 2 gyerekük, már párszor szét is mentek, ha együtt vannak is, jön az "akkor is elhagylak". Most jön a 3. baba. Kérdeztem, hogy hogy fogja bírni, mert a pasi nem változik, dolgozik éjjel-nappal, sosem segít semmit, pénzt sem ad haz. Azt mondta a húgom, de hát megígérte, hogy segíteni fog.
2013. márc. 23. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reménykednek. És tudod: a remény hal meg utoljára. Sajnos :(
2013. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nők buták.
2013. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A hugod fordítva van össze rakva.Mi az,hogy nem ad haza pénzt?Ott van 2gyerek,jön a 3dik.Minek neki ez a pasi,csak gyerek csinálásra?na de biztos jó lesz,apuka majd lelép ő meg küzdhet 3gyerekkel.anyud mit szól?Azt kell mondjam nem normális
2013. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs esze a tesódnak és nagyon felelőtlen. Ez a pasi nem szereti őt.3 gyerek nem játék, és nem könnyű.
2013. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
"Miért gondolja a húgom, hogy a pasija egy gyerek miatt megváltozik?"
2013. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Én nő vagyok! Én nem gondolok semmit!
2013. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert külyék, a férfi nem változik meg egy gyerektől ez csak egy kifogás, hogy azzal lehessenek akivel akarnak. Aztán jön a gyerek a sok veszekedés, majd a válás és azután itt siránkoznak a nők hogy a férfiak mennyire szemetek. Tisztelet a kivételnek.

Alapvetően egy normális férfit kell keresni azt kész, mert ha a férfi nemakar akkor nemfog megváltozni.

2013. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, már a párválasztásnál elcseszik. nem csak arra kell gondolni, h jaj de cuki, jaj de nagy a szerelem, hanem azt is érdemes megnézni, h milyen apa lesz belőle. tud-e felelősséget vállalni? képes-e félretenni az önzőségét a családjáért?


mivel már elég sok rossz példát láttam a világban, így tudom, h milyen pasival NEM érdemes kapcsolatot kezdeni ill. fenntartani.

2013. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Újra kitörölték a válaszomat, pedig abszolute normális volt. Kezdem azt hinni, hogy én vagyok az 1-es számú közellenség.
2013. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom rosszul. A kedves férj sokszor nincs otthon, inkább elvállal más megyében munkákat, pedig itthon is tudna, de ilyenkor eltűnik 1-1 hétre... Pénz szinte semmi. De majd megváltozik, igaz? Ilyen egy nőt...
2013. márc. 23. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!