Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez megváltozik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megváltozik? Reménykedjek vagy ne? A kedvesetek nektek is mondott már hasonlót?

Figyelt kérdés

A Kedvesemmel egy éve vagyunk együtt.Jól megvagyunk nem szoktunk veszekedni, minden rendbe köztünk.

Egyszer vagy kétszer felmerült hogy lesz-e később gyerekünk és ő teljesen elzárkózik a témától, azt mondja nem akar családot és esküvőt sem.Mikor megkérdeztem miért annyit mond "csak".

Szerintetek ez megváltozhat?Vagy azért nem akarja mert nem én vagyok neki az igazi?

Én 25 vagyok,Ő pedig 27.


2013. szept. 24. 09:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett veletek azóta?
2014. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!