Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz ez még jobb vagy ne...

Lesz ez még jobb vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Férjemmel nagyon megromlott a viszonyunk. Hónapok óta állandóan veszekszünk, a legkisebb dolog miatt is egymásnak esünk. Hetek óta nem szexeltünk, 2 hete 1-2 szónál többet nem beszélünk egymással. Eddig mindig együtt mentünk reggel dolgozni, két hete ő 10-15 perccel hamarabb megy. Szintén két hete nem eszik otthon, minden nap rendel kaját, amit meg főzök, dobhatom ki. Már felmerült a válás is. 3 éve vagyunk házasok, ő 31, én 26 vagyok.
2012. júl. 13. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne adjátok fel! Ilyen minden kapcsolatban előfordulhat - és jobbára elő is fordul. A "jóban-rosszban" erre vonatkozik. Csak a válást zárjátok ki, ne legyen opció, és lássatok hozzá a megoldáshoz. Hajrá!
2012. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért főzöl? Ha meg főzöl, fagyaszd le. Költözz el egy kis időre az egyik barátnődhöz, majd meglátod, hogy hiányzol e neki?
2012. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már nem főzök, vagyis valamennyit muszáj, mert ott van férjem húga és öccse két hétre. Nem tudom mi lesz, már beszélni sem beszélünk.
2012. júl. 13. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem képzelhető el, hogy amikor otthon van és éppen nem csinál semmi olyat, akkor odamész hozzá, leülsz mellé, megfogod a kezét, és azt mondod neki: "Figyelj, szeretlek és fontos vagy nekem. Kérlek, beszéljük meg, hogy hogyan hozhatnánk helyre a dolgainkat. Mondd el, hogy mi bánt, figyelek rád."


Nem lehet, hogy csak nem tudja, hogy hogyan kezdjen hozzá, hogyan mondja el a problémáit? Néha csodákat tud művelni egy kedves közeledés. Így most olyan, mintha mindketten beástátok volna magatokat egy-egy lövészárokba és fedezék mögül lövöldöznétek.


Ezt az esélyt szerintem meg kell adni magatoknak. Ha viszont nem szeretne beszélni, az annak a jele, hogy békét kötni sem akar, nem akarja helyrehozni a dolgokat. Ezek után már elég egyértelmű, hogy felesleges tovább kínoznotok egymást.

2012. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem ,hogy állj elé mondd el mit érzel,és aztán meglátod mit reagál,reméljük békülni akar majd,egy kapcsolatban néha sajnos elöfordul ilyen,nálunk is volt ,hogy 1 hétig nem beszéltünk.
2012. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de miért romlott meg? összevesztetek? nem szeret már?
2012. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!