Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek akkor, ha az...

Mit tennétek akkor, ha az apátok a neveteket meghamisítva pénzt venne fel a nevetekben?

Figyelt kérdés

Olyan anyagi helyzetbe került a család,hogy hitelt vettem fel a családnak.Rá egy évre a tudtom nélkül újból vett fel hitelt,felhasználva az adataimat és meghamisítva a nevemet.Akkor már nem laktam otthon és a papírokat sem kaptam meg.Egy darabig fizette a részleteket aztán nem és 4 hónap után kinyomozták a munkahelyem és levonták a bérem nagy részét valamint a továbbiakban nekem kellet fizetni a részleteket is.Fizettem is mert azt hittem ez a régi hitel.Most derült ki az év végi elszámolásnál,hogy ez egy olyan hitel amiről én nem is tudok.

Én is nehezen élek párkapcsolatban és most jöttem rá miért nem keresnek és alig akarnak velem szóba állni.



2014. jan. 5. 13:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem változtatna.
2014. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Irgalmatlanul és azonnal feljelentést tennék ellene a rendőrségen.
2014. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

vettetek már fel hitelt??

Mennyire tartjátok valószínűnek, hogy elfogadják a legalább 20 évvel idősebb apa személyije helyett a fiáét???

2014. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ma 14:33.

Távolabbi rokon volt az ügyintéző.Valószínűleg benne van a dologban.

2014. jan. 5. 14:36
 15/20 anonim ***** válasza:

"Változtatna e a véleményeteken ha csak faterom van és kiskorú testvéreim akiket nevel."


Nem. Aki bűnöző, az bűnöző. Éppen a kiskorú testvéreim miatt mennék és tennék azonnal feljelentést ellene. Egy normális apa nem a felnőtt gyerekére hárítja a maga bűnét (csak hogy tudd, az okirathamistítás bűncselekmény!), nem lesz tetűvé, hanem erejét megfesztíve gürcöl és dolgozik, hogy el tudja tartani a kiskorú gyerekeit.

2014. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ó, hát persze... elmondom, egy bankban nem az ügyintéző bírálja el a hitelkérelmet.
2014. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ő hitelesíti a személyi igazolvány alapján. Utána meg a számok beszélnek.
2014. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mondom még egyszer, mert úgy látszik, csak magyarázkodsz és mindig újabb kifogásokat keresel:


Ha ez a történet igaz, akkor menj el a rendőrségre és tegyél feljelentést apád ellen és az ügyintéző ellen. Vagy ne panaszkodj, hanem fizess apád helyett!

2014. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

ma 14:41.

Még nagyon friss a történet,nem magyarázkodom,csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére.Egyenlőre döbbenet van bennem.

2014. jan. 5. 16:53
 20/20 anonim ***** válasza:

Apád megérdemli, hogy feljelentsd, ebben igaza van az előttem szólóknak.


Viszont én azt nem értem, hogy a te háztartásodban nincs annyi pénzügyi nyilvántartás, hogy akkor most a régi kölcsönből még mennyi van, mennyit kell fizetni, meddig stb.? Hogy lehet, hogy összetévesztetted ezzel az új, az adataiddal visszaélve felvett kölcsönnel? Szóval én azt javaslom, hogy a maradék fizetésedből vegyél egy kockás füzetet, és ezentúl precízebben kövesd a dolgokat.

2014. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!