Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek akkor, ha az...

Mit tennétek akkor, ha az apátok a neveteket meghamisítva pénzt venne fel a nevetekben?

Figyelt kérdés

Olyan anyagi helyzetbe került a család,hogy hitelt vettem fel a családnak.Rá egy évre a tudtom nélkül újból vett fel hitelt,felhasználva az adataimat és meghamisítva a nevemet.Akkor már nem laktam otthon és a papírokat sem kaptam meg.Egy darabig fizette a részleteket aztán nem és 4 hónap után kinyomozták a munkahelyem és levonták a bérem nagy részét valamint a továbbiakban nekem kellet fizetni a részleteket is.Fizettem is mert azt hittem ez a régi hitel.Most derült ki az év végi elszámolásnál,hogy ez egy olyan hitel amiről én nem is tudok.

Én is nehezen élek párkapcsolatban és most jöttem rá miért nem keresnek és alig akarnak velem szóba állni.



2014. jan. 5. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
XDvan esze apádnak az biztos:Dszívasd meg keményen :Dbíróság átruházatni megbüntetni és utána egy kis csíny és kinevetni:D
2014. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Okirat hamisításért is szép bírságot (akár börtönt) is kaphat. Meg plusz a többi amit majd a bíróságot besorolnak, hogy az milyen törvénynek a megsértése. No meg kötelezik arra, hogy fizesse ki azt amit Te fizettél, eddig. Én feljelenteném.
2014. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem csalad mar, aki ilyet tesz a gyerekevel, az megerdemli a szivatast. Rendorsegi feljelentes kell, hogy ISMERETLEN TETTES visszaelt az adataiddal, legyen irasszakerto, hogy te nem irtal ala semmit, majd a banki alkalmazott kirugatasa es karterites kovetelese a banktol..
2014. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
kiakadnék... a fejükhözvágnám, hogy ha így folytatja a kedves kis "család" akkor egyedül fognak maradbi, te nem segítesz majd a szaros pelenkájukat kicserélni, nem segítesz majd mosni réjuk avgy főzni mikor majd magatehetetlenek lesznek, mert így bántak veled, hanem beadod őket egy lepukkant öregek otthonába és cső. Hülyének néztek, érted? Én biztos kiakadtam volna rájuk az hétszentség.... elemntem volna és akkora patáriát csaptam volna hogy csak lesnek... és akkor még kerülnek...hát...szép kis familia. ha a szomszédasszonyt átverik, oké, de hogy saját családtagot húznak ilyen kényszerült helyzetbe... én elgondolkoznék az biztos... bíróságra tuti mennék az biztos és kifizettetném velük az addigi összeget egyben, és leszarnám milyen szar helyzetben vannak...és miután mindez megtörtént, akkor egy bocsánatkérés fejében talán szóbaállnék velük újra...
2014. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy 1 hete van, hogy amit befizettem HELYETTE azt kp-ban elém tegye az asztalra, ellenkező esetben feljelented okirathamisításért és mehet a börtönbe.


És meg is tenném. Nem apa az ilyen.


Amúgy ha ezt megteszed a bank téged kártalanítani fog, kötelessége is. (legalábbis a hamis hitel miatt).

2014. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Változtatna e a véleményeteken ha csak faterom van és kiskorú testvéreim akiket nevel.
2014. jan. 5. 14:07
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett volna nyomozni a munkahelyed, azt megadta a hitelfelvételnél...

nekem ez a történet több sebből is vérzik.

2014. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez a tény nem változtat semmin. Apád egy semmirekellő gazember. Vasald be rajta a tartozást, amit a nevedben halmozott fel.
2014. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha olyan rendes ember lenne,akkor KERT volna, nem pedig atver es lehetetlen helyzetbe hoz. Ugyhogy nem erdekelnenek a korulmenyek.
2014. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ma 14:07.

Igazad van az első hitelfelvételnél valószínűleg megadtam.

2014. jan. 5. 14:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!