Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem érdekel a főzés, meg az ilyenek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyedül élek, de a szüleim, ha náluk vagyok, folyton azzal nyaggatnak, hogy meg kellene tanulnom főzni, de engem nem érdekel az ilyesmi. Nincs se kedvem, se időm erre. Amúgy is lehet rendelni, meg tök mindegy, hogy eszek-e meleget, vagy nem. Hogy értessen ezt meg velük? 21/L

2013. júl. 15. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
86%

"megrázni a nagy nehéz törülközőket"


Ezen röhögök, b@$zki! Azt a férfimunkát!


A másik kedvencem, a szemeteszsákot tesz a kukába, miután kiviszi a szemetet. Bravó!!!


Azt eláruljátok nekem, mi lett volna a válaszotok, ha egy férfi teszi fel a kérdést?

2013. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim válasza:
79%
48-asnak: nem kell ahhoz nagyon jól keresni, nálunk a cégnél pl. egész éves cafetériákat adnak vendéglátásra, egy embernek kb. ki is jön a napi koszt belőle, ha heti 5 nappal számolok, a többit meg meg lehet oldani
2013. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az itthon lakó nők válla fáj (porckorong bajok), igenis egy vizes nagy törölköző (pamut, minőségi darabot lehet nem láttál még... :D) kellemetlen rázni. De te tudod mi van itthon, azért nagy a szád online! :D
2013. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
63%

Nem minden cég ad kajajegyet... :D

és ha férfi kérdezi, hogy "Mért nem értik meg, hogy utál főzni?". Azt mondanám: keress egy nőt, aki szeret főzni... Nem elvárás, de magával csesz ki az ember, ha elutasítja, mert picit koszos, meg munka van vele...

2013. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy férfinek lehet azt mondani, hogy nem gáz, hogy nem tudsz magadról gondoskodni, majd anyád vagy a csajod alád tesz mindent. Hát, az ilyen biztos nem férfi.
2013. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
6%
Nem azt mondtam, hogy a csajod gondoskodik rólad... Addig meg éhen hal? Nem elsődleges feladata a pasinak a főzés. Természetesen a szerepek cserélődhetnek (nem átvállalódnak, hanem CSERÉLŐDNEK), de ahhoz a nőnek valami mást kell megtenni a pasi helyett... A női, és pasi szerepekről nem fogok prédikálni, mert ez nem az a kérdés, amire ilyen választ várnak, de ha te magad úgy gondolod, hogy mindent meg tud tenni mindkét nem, akkor gondolkozz el egy picit. Persze ez "hím soviniszta" dumának tartanád, de szerencsére nem érdekelsz. :D (szeretek főzni, vásárolni, és meglepni a szeretteimet akár a házimunkában való segítséggel, akár egy finom vacsorával... 22f... asd)
2013. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
87%
Jut eszembe, amíg apám meg mamám nyaggatott, nekem se volt kedvem, amolyan "csakazértse" alapon megtanulni. Meg azt a gáztűzhelyet nem is lehetett normálisan használni, minden felirat lekopott róla. Meg én is utálom, ha beleszólnak, hogy mit hogyan, majd rájövök én magamtól. Márpedig beleszóltak, hogy "még ennyi se megy" (elsőre hogy ment volna??) én meg érzékeny is vagyok, magamra vettem, és soha többé nem próbálkoztam kaját csinálni. Most nagyobb a lakás, nem nyüzsögnek itt, nagyrészt dolgozik mindenki, meg új villanytűzhelyünk van, így sokkal jobb és már kedvem is van csinálni:) Meg hát könnyebb is:D
2013. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%

"de ha te magad úgy gondolod, hogy mindent meg tud tenni mindkét nem, akkor gondolkozz el egy picit."


Gondolkozom, és a szaporodásban betöltött szerepeiken kívül mást nem találtam. Egy nő nem tud teherbe ejteni senkit, egy férfi pedig nem tud teherbe esni, szülni, szoptatni. Ezen kívül nincs más "munka", amit a nemi szerveinkkel végzünk, így nincs olyan munka, amit kizárólag csak nő, vagy csak férfi tud elvégezni.

2013. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szeretek főzni, de azért alap dolgokat meg tudok csinálni magamnak. Ha összehasonlítod, hogy veszel a boltban fél kg csirkemellet 1000 Ft-ért, a legolcsóbb helyen pedig kb. 10-20 dkg adnak minimum 500 Ft-ért, rájössz mennyit lehet spórolni, ha inkább akár csak hétvégén is otthon összeütsz vlmit. A húst befűszerezni kb. 2 perc, bedobod a sütőbe és nem kell vele tovább foglalkozni (rizs, krumpli is fő magától). Én a szüleid helyében mondjuk inkább azon aggódnék, hogy egészségtelenül táplálkozol, a kínai kaja, a pizza és a meki pont azok az ételek, amiket kerülni, vagy nagyon ritkán kellene fogyasztani, de semmi esetre sem hetente. Szóval ha kajarendelésre adod a fejed akkor is igyekezz olyat választani, ami nem tocsog a zsírban, az adalékanyagokban. :D
2013. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%

*fél-1 kg

az lemaradt, nyilván attól függ ki hol veszi a húst. :)

2013. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!