Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem érdekel a főzés, meg az ilyenek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyedül élek, de a szüleim, ha náluk vagyok, folyton azzal nyaggatnak, hogy meg kellene tanulnom főzni, de engem nem érdekel az ilyesmi. Nincs se kedvem, se időm erre. Amúgy is lehet rendelni, meg tök mindegy, hogy eszek-e meleget, vagy nem. Hogy értessen ezt meg velük? 21/L

2013. júl. 15. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
75%
Majd, ha lesz olyan, aki elé szívesen teszel magad által készített kaját, megtanulsz főzni. Én is így voltam.
2013. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
24%

24 éves nő vagyok, 17 éves korom óta főzök önállóan. Egy nőnek tudnia kell főzni, alap dolog. A legtöbb pasi is elvárja (jogosan). Ez is hím-soviniszta duma?

Abban igazad van, hogy felesleges nyaggatniuk emiatt. Éretlen vagy ahhoz, hogy felfogd miért érdekli őket.

2013. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
49%

Én egyedül vagyok, és mégis főzök magamnak. Le is lehet fagyasztani. Olcsóbb és főleg jobb, mint a rendelt vagy éttermi kaják.

Mi lesz veled, ha elveszted az állásod, beteg leszel, vagy anyagilag nem tudod kifizetni a hozatott ételt?

Hideg kaján nem lehet állandóan élni, mert tönkre megy a szervezeted.

2013. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
73%
Ez jön magától.Ha lesz kinek főzzél,akkor biztos,hogy akarsz majd kedveskedni az illetőnek egy finom kajával.
2013. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
90%
Én sem szeretek főzni, de megtanultam, mert olcsóbban kijövök, mintha rendelnék. Szerintem egyáltalán nem elvárható tulajdonság, hogy egy nő tudjon főzni. Nem a középkorban élünk, ha én is ugyanúgy lehúzok 8-10 órát ahogy a férjem is, nem fogok még pluszban odaállni és főzni, majd főzünk felváltva, így az igazságos.
2013. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a te életed, a te dolgod.

Hogy miért nem értik meg, azt viszont nem tudhatom, nem látok a fejükbe...

28/N

2013. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
14%
Csak éppen a pasinak is meg kell csinálni a férfi munkákat otthon. A nőnek is a saját dolgát, amibe a főzés is beletartozik.
2013. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
71%

Én is így voltam ezzel, nincs ezzel gond. Aztán amikor vitaminhiány miatt kórházba kerültem, fontos lett hogy mit eszek.

Sokkal egészségesebb és olcsóbb a saját készítésű étel.

2013. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
15%
Győzd kivárni az olyan férfit, aki majd felváltva főz veled:D
2013. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is volt egy pont 21 éves lányismerősöm, aki koliban élt már 3 éve, és képes volt hideg kaján élni hetekig, mert nem tudott és nem is akart főzni. Eredmény: elhízott, duci csaj volt. Nem mondom, hogy konyhatündér lennék, de sütni pl. kifejezetten szeretek, és meg tudok főzni magamra, mert muszáj volt megtanulni. 22/L
2013. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!