Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi vita a kakaó miatt....

Családi vita a kakaó miatt. Vélemény?

Figyelt kérdés

Átlagos, középosztálybeliek vagyunk. Én minden este megiszok két bögre kakaót, vagyis 1 litert. Ma fater rám szólt, hogy ne igyak meg kettőt, mert teljesen felesleges, meg minek pazarlok ennyi kakaót, meg kerül vagy 200 Ft-ba és nem én dolgozok meg érte?!

Dehát nem kiöntöm, hanem megiszom :o

És csodálkozik, hogy nem értem mit problémázik. Képes plusz egy bögre kakaó miatt összeveszni?


19F


Kort is írjatok légyszíves!


2013. jún. 2. 23:53
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
67%

Magam sem hiszem, hogy ezt megkérdezem, de tejjel iszod?

25/L

2013. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha szűkölködnétek megérteném, de így...:)


Szerintem csak rossz napja volt édesapádnak, és éppen meglátott kakaót szürcsölvén, aztán hirtelen felindulásból levezette rajtad a feszültséget.


Ne vedd komolyan. Ha megint előjönne ez a probléma, akkor kérdezd meg, hogy mégis havonta mekkora összeg megy el kakaóra, hogy ez ennyire böki a csőrét.

2013. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Igen, tejjel,de ez miért fontos? :D
2013. jún. 3. 00:01
 4/51 anonim ***** válasza:
89%

Első, nem hülye kérdés, én pl még tiniként is kanállal ettem a kakaóport :D


Kérdező, erre nem lehet sok mindent mondani, nálam az a szarr.ágás kategória, plusz egy pohár kakaóért hisztizni... Apád inkább más miatt feszült, nem? Csak rajtad tölti le.

2013. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 aspikami ***** válasza:
89%
Hogy a pi...ba lehet meginni 1 liter kakaót?? Amúgy ha számoljuk akkor kb minden nap 200 Ft, ami egy hónapba átl. 6000 Ft csak a kakaó amit te megiszol :)
2013. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
85%
Hol lehet ilyen nagy bögrét venni?
2013. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Két evőkanállal szoktam beletenni egy este. Ez megvan egyáltalán 200 Ft? Ilyen drága lenne a kakaó?

Biztos 200 Ft? Ő is csak saccra mondta.


Tényleg végiggondoltam, hogy vajon kinek lehet igaza, de még mindig nem értem min problémázik.

2013. jún. 3. 00:12
 8/51 A kérdező kommentje:

6-os!


Olvasd végig,2 bögréről van szó.

2013. jún. 3. 00:12
 9/51 anonim ***** válasza:
98%
csak a tej 200ft/nap ahhoz még jön a kakaó meg a cukor. Egyébként lehet, hogy idegesíti, hogy emlékszik még délután, hogy vett tejet, reggelre viszont már nem jut a kávéba. Legalábbis nálunk ebből szokott probléma lenni (Én öcsém is megiszik napi 1 liter tejet)
2013. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Nálunk nem így van. Veszünk 2 karton tejet, és ha elfogyott, akkor megint veszünk 2 karton tejet.
2013. jún. 3. 00:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!