Miért van ez? .

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy mostanában nagyon rossz a kapcsolatom anyummal... eddig mindent meg tudtam vele beszélni és olyan kedves volt... most meg nem tudok neki semmit elmondani mert leolt ki oktat ordít velem... igaz nem vagyok az a jó kislány alkat de még akkor is ordít mikor nem csinálok semmit.. igaz nekem van egy nevelő apám vele sok gond van állandóan veszekszünk és ők is.. mostanában anyával folyton veszekszünk de tényleg minden nap.. még néha mindig ugyanolyan mint volt d aztán.. nem tudom :s mit csináljak? tudom most jön az a rész ahol oltani fogtok engem-.-"

13/l



2013. jún. 2. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fogunk oltani, én biztosan nem. Ezeket így ahogy ide leírtad elmondtad már neki? Szerintem próbád meg, hátha megmondja mi a baja veled, illetve kérdezz rá.
2013. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már kérdeztem... erre ő: semmi csak teljesen kikészítesz állandóan csak a baj van veled... mikor azt mondom: meg ölöm magam erre csak annyit mondd h :öljed

:(

2013. jún. 2. 12:09
 3/5 A kérdező kommentje:
meg mondta már h bánja h én vagyok a gyereke és h más gyereke sokkal jobb és senki nem beszél így az anyával.. .én csak annyit szoktam neki mondani ha nagyon fel bosszant h: utállak vagy néha ki csúszik h gyűlöllek.. de nem gondolom komolyan csak a düh.. meg mondott rám csúnyákat pl h: p***a .. :/
2013. jún. 2. 12:12
 4/5 Boldogság Bár ***** válasza:

Írtad, hogy anyukád párjával te is és ő is veszekszik. lehet ez a probléma forrása, hogy mindkettőtöket feszélyez. Nincs akivel az ő problémáját megbeszélhetné, megoldhatná. Biztos nem is veled van a gond csak éppen elfáradt és stresszesebb, ilyenkor minden ki inger megsokszorozódik. Negatívan hat a kapcsolatotokra. legyél vele most te egy kicsit megértőbb. kérdezd meg mi a baj, és hogyan tudnál segíteni. neki is fontos, hogy te is törődj vele. aztán meglátod megint minden rendben lesz. Csináljatok közös programokat ahol csak ketten vagytok. Illetve most vagy te is serdülő és te is minden helyzetet máshogy reagálsz, mint ez előtt. Most az anyukámmal nagyon-nagyon jóban vagyok de nekem is volt ilyen időszakom amikor a hátam közepére se kívántam. Nem beszéltem vele, irritált, de ez csak a hülye tini korszakom volt. Most beszéltük meg, hogy akkor kiben milyen érzések voltak. Eltelt 6-7 év. Nyugi nem lesz gond, az anya és lánya szövetség dönthetetlen.


22L

2013. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) anya el akarja hagyni nevelőmet.. és haza költözni velem Magyarországra... aha.. csak h mi Belgiumban lakunk és anyának alig van pénze ahhoz hogy engem Magyarországon:// de mind1 én így is állandóan sírok :( mert alig vannak barátaim mert Holland suliba járok... és hát van Legjobb barátnőm benne meg bízok de már benne is csalódnom kelletT:((
2013. jún. 2. 12:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!