Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy van ez szerintetek?

Lányok hogy van ez szerintetek?

Figyelt kérdés

A nővérem egy alapjába véve harcias, parancsolgatós típusú csaj aki elég verekedős is, és ráadásul elég nagydarab. Mindig megvédi magát akár szóban akár tettben. Mivel Pesten dolgozik ketten a barátnőjével béreltek egy lakást, de a barátnője munkahelyváltás miatt máshova költözött, úgy kb 5 hónapja van egy másik csaj (új albérlő) akivel együtt lakik, őt én is csak most láttam először, mert valamiért fel kellett mennem a nővéremhez Pestre(igaz félcigány a csaj, de rendes és tiszta, látszik hogy nem a putris fajtából való), de ez a csaj úgy dirigált a nővéremnek, és olyan hangnemben hogy az valami borzadály volt, a nővéremnek meg csak vörösödött a feje de megcsinálta amit a csaj mondott neki. Igaz ez a csaj is van akkora mint a nővérem, de ez a nővéremnek nem szokott gondot okozni!:)))

És még sosem láttam, hogy valaki parancsolgatni mert volna neki. Szerinted mért hagyja ennek a csajnak hogy így utasítgassa, dirigáljon neki? Mindketen 25 évesek.

Nem is hittem volna el ha nem a két szememmel látom, amikor a másik csaj megkajált akkor megparancsolta "szó szerint" a nővéremnek hogy mosogasson el,erre a nővérem azt mondta neki, hogy majd később, a másik csaj meg közölte vele hogy most azonnal, a nővérem meg felállt és elkezdett mosogatni! Ha ezt más mondta volna biztos simán kiröhögöm.



2013. máj. 19. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdeztem volna a csajt, hogy mi ez a viselkedés.Nem fenyegették meg a tesódat?
2013. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez a csaj meg tudná fenyegetni a nővéremet, ő nem igazán az a típus akit meglehet.
2013. máj. 19. 13:17
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést már hallottuk szóról szóra ugyanígy!!!!
2013. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagy valószinűséggel szexuális kapcsolat van közöttük és a nővéred fél a nőtől.
2013. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a masik csaj erosebb egyeniseg es ezuttal a tesod hodolt be...

Erre mondjak, h emberere akadt!

2013. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fenyegetik, vagy összetűzésbe került a csajjal és ő maradt alul. Mondd neki, hogy keressen másik lakótársat, ezt meg kerülje el jó messzire.
2013. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hármas, pont ezt akartam mondani..
2013. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt!
2013. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

szerintem jobb ha vigyáztok a csajjal,a cigányoktól minden kitelik.

mellesleg bárkit meglehet fenyegetni.

2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tesód a főbérlő? Vagy egy harmadik személy az és mindketten csak élnek ott mint albérlők...?


Ha ő a főbérlő akkor én simán mondtam volna neki, hogy nem kéne így viselkednie vele mert ha én a tesóm helyében lennék ki is tennélek...

2013. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!