Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy van ez szerintetek?

Lányok hogy van ez szerintetek?

Figyelt kérdés

A nővérem egy alapjába véve harcias, parancsolgatós típusú csaj aki elég verekedős is, és ráadásul elég nagydarab. Mindig megvédi magát akár szóban akár tettben. Mivel Pesten dolgozik ketten a barátnőjével béreltek egy lakást, de a barátnője munkahelyváltás miatt máshova költözött, úgy kb 5 hónapja van egy másik csaj (új albérlő) akivel együtt lakik, őt én is csak most láttam először, mert valamiért fel kellett mennem a nővéremhez Pestre(igaz félcigány a csaj, de rendes és tiszta, látszik hogy nem a putris fajtából való), de ez a csaj úgy dirigált a nővéremnek, és olyan hangnemben hogy az valami borzadály volt, a nővéremnek meg csak vörösödött a feje de megcsinálta amit a csaj mondott neki. Igaz ez a csaj is van akkora mint a nővérem, de ez a nővéremnek nem szokott gondot okozni!:)))

És még sosem láttam, hogy valaki parancsolgatni mert volna neki. Szerinted mért hagyja ennek a csajnak hogy így utasítgassa, dirigáljon neki? Mindketen 25 évesek.

Nem is hittem volna el ha nem a két szememmel látom, amikor a másik csaj megkajált akkor megparancsolta "szó szerint" a nővéremnek hogy mosogasson el,erre a nővérem azt mondta neki, hogy majd később, a másik csaj meg közölte vele hogy most azonnal, a nővérem meg felállt és elkezdett mosogatni! Ha ezt más mondta volna biztos simán kiröhögöm.



2013. máj. 19. 13:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
albérlők mind a ketten, a főbérlő az nem ott él, hanem csak a lóvét kapja meg a tesómtól, és a másik csajtól.
2013. aug. 11. 16:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Valamiért sakkban tartja a nővéredet ez a lány. Valószínűleg erre rá is szolgált a testvéred.

Pl. lehet, hogy kölcsönkapott pénzt a lakótársától, és még nem adta vissza, vagy csak ígérgette eddig a közösen végzendő házimunkát, hogy majd megcsinálja, aztán mindig ellébecolta, ilyesmiket tudok elképzelni.

Vagy rámászott a másik pasijára, ezért most kussolnia kell.

2014. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni??


A két csaj esténként homokozik, és a másik csaj a fiú!

(fogadunk?)

2014. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!