Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők mit szólnátok egy...

Lányok, nők mit szólnátok egy ilyen anyóshoz?

Figyelt kérdés
Ebéd közben állandóan b.sztatja a 21 éves fiát, ezt ne csináld, azt ne csináld, nehogy felvedd a telefont, hogy eszel, azt biztos mind megtudod enni, vagy miért csak annyit eszel stb. Legutóbb besértődött rá mert félórát késett az ebédről, mert tanult, mivel másnap nagy vizsgája volt, megmondta neki hogy haza ne merészeljen jönni, mert elkésett(miközben még nem is volt ebéd). Meg üljön hozzá közelebb, hogy tockost tudjon neki adni, a szexuális életéről faggatja, mert pattanásos az arca. Meg mikor lesz már barátnője, aki segít neki mosogatni, főzni, mert a Katika(volt barátnő) mindig segített neki a házi munkában, miért hagyta akkor el őt, mert ő szerette.
2013. márc. 24. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Akad ilyen is...messze kell tőle költözni.
2013. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Adj nekik egy takaritócég telefonszamjat, azoknak pattogjanak
2013. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele elni. Mellesleg azt lehet piszkalni, aki hagyja magat. Kisfiu meg, ha nem szol vissza es engedi ezeket.
2013. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az anyós nem érdekel, de ha a fiú hagyja magát, akkor nem potenciális partner számomra.
2013. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem automatikusan az is eszembe jutott, hogy mit gondolok egy ilyen pasiról (szándékosan nem írtam férfit), aki ezt hagyja.

Kerülném anyukát és az ő pici fiát is jó messziről.

2013. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ha a fiú hagyja magát akkor gáz de amugy az ilyen anyos egy fokkal jobb mint az az anyós akinek a pici fia nem így szereti a főzeléket a picifia nem hordhat pamut inget a picifiának reggel ágyba kell vinni a reggelit, a drága pici fia milyen egy rémséges nőszeméllyel van együtt mert vele viteti ki a szemetet
2013. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos ő mostohaanyósom, nem élünk vele. Utál engem a páromat és a sógornőmet, kiharcolta, hogy ez az érzés kölcsönös legyen. Családi ebédeken csak egy vélemény létezik, az övé, mindenki más hülye. Ma kijelentette, hogy aki száraz borokat szereti az sok bort iszik, aki édeset az kevés bort iszik. Erre mondtam hogy ez nem igaz, mert én se iszok sokat mégis a szárazbort szeretem, erre ő csak évente 2x iszol? Na ugye, hogy nem!! Ha mi készítünk ebédet bele se szagol, legutóbb a kutyának dobta le a tortát... Sajnos azt sem tehetjük meg, hogy nem megyünk hozzájuk, mert párom ragaszkodik az apjához, aki múltkor is sírt azért, mert nem jövünk ki az új arájával.
2013. márc. 24. 16:53
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Szeretni fog Téged is az első egy hónapban, amig nem laksz ott és elmosogatsz helyette és segítesz neki mindenben valamint csak jót mondasz róla mindenkinek. Aztán majd jön az, hogy semmire kellőek vagytok, ezt rosszul csináljátok, azért vagytok szemetek, elveszed a kicsi fiát...
2013. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Előző valamit félreértettél, nekem nem az anyósom, hanem a mostohaanyósom, nem a fia a párom.
2013. márc. 24. 17:14
 10/21 anonim ***** válasza:
ILYEN apa mellett " párom ragaszkodik az apjához, aki múltkor is sírt azért"!!! nem csoda, ha a fia sem igazán önálló, férfinek meg egyáltalán nem tekinthetö
2013. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!