Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők mit szólnátok egy...

Lányok, nők mit szólnátok egy ilyen anyóshoz?

Figyelt kérdés
Ebéd közben állandóan b.sztatja a 21 éves fiát, ezt ne csináld, azt ne csináld, nehogy felvedd a telefont, hogy eszel, azt biztos mind megtudod enni, vagy miért csak annyit eszel stb. Legutóbb besértődött rá mert félórát késett az ebédről, mert tanult, mivel másnap nagy vizsgája volt, megmondta neki hogy haza ne merészeljen jönni, mert elkésett(miközben még nem is volt ebéd). Meg üljön hozzá közelebb, hogy tockost tudjon neki adni, a szexuális életéről faggatja, mert pattanásos az arca. Meg mikor lesz már barátnője, aki segít neki mosogatni, főzni, mert a Katika(volt barátnő) mindig segített neki a házi munkában, miért hagyta akkor el őt, mert ő szerette.
2013. márc. 24. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
á értem. akkor elég egy böszme nőszemély, a párod meg egy papucs.
2013. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne önálló? Most kezdett új vállalkozásba, már rég nem lakik az apjánál, van saját házunk.
2013. márc. 24. 17:19
 13/21 A kérdező kommentje:
Na szóval a párom apja elvett egy nőszemélyt, akinek van egy fia, róla olvashattok a kérdésben. Így érthetőbb? Nem lakunk velük, csak névnapozni, szülinapozni járunk át hozzájuk, amúgy kerüljük a hölgy társaságát, mert nem szeret minket.
2013. márc. 24. 17:22
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Azt végképp nem értem, miért érdekel, hogy az "após" újabb kapcsolata hogyan viselkedik a saját fiával? HA a nönek meg a fiának jó, akkor TÉGED miért zavar? Semmi közöd hozzájuk!


(A kérdésedböl meg az jött le, hogy a kérdéses fiú a te barátod - máskor fogalmazz érthetöbben)

2013. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Én megértem a helyzeted,az én igazi anyósom dettó ilyen,nem élünk velük,csak családi összejövetelekkor találkozunk,meg néha beugrunk hozzájuk,hogy ne legyen az hogy rájuk se nézünk.De a párom visszaszól az anyjának,igaz sokra nem megy vele mert egyik fülén be másikon ki,úgyhogy mást nem tudunk,mint ritkítjuk a talikat :)Én se szoktam neki segíteni mert még az elején odaálltam a mosogatóhoz nála,de amikor átmosta törölte utánam a dolgokat akkor letettem erről.A fiúnak kellene a sarkára állnia.Ha meg nem teszi akkor keress mást mert örökre anyuci pici fia fog maradni sajnos.
2013. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
# 14 Nem az volt a kérdés, hogy viselkedik a fiával. És mint írtam, mostohaanyósom, szóval elég sok közöm van hozzá! Miért nem lehet, normálisan a kérdést elolvasni és a válaszra válaszolni?
2013. márc. 24. 17:54
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

Itt nem az a kérdés, hogy az anyós milyen, hanem hogy milyen 21 éves pasi az, aki ezt hagyja...


21/L

2013. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%

És mint írtam, mostohaanyósom, szóval elég sok közöm van hozzá!

kisoff:

nem a te a pároddal viselkedik így, ergo nincs közöd hozzá hogy a saját fiával hogy viselkedik :)



amugy azt nem lehet megoldani hogy apuka menjen hozzátok? (esetleg viszitek-hozzátok) és akkor nincs gond a mostohaanyóssal - vagy szimplán nézzétek levegőnek: akkor hamar agyvérzést fog kapni (nem köszöntök, nem szedtek neki, ha beszél valamit mintha meg se hallanátok)

2013. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Valóban, mert a párommal rosszabbul viselkedik. És nem, nem lehet megoldani, hogy csak őt hívjuk meg, mert apuka ennek a nőnek a bűvkörében van, nem jönne el nélküle. Figyelj, ha nem voltál még ilyen helyzetben miért okoskodsz? Amúgy ezáltal ennek a nőnek a személyiségét próbáltam bemutatni, nem tehetek róla, hogy ti csak a fiúra tudtok koncentrálni, miközben nem is ez a kérdés(amit had tudjak már jobban én). Aki nem tud a kérdésre válaszolni kérem ne írjon! Köszönet!
2013. márc. 24. 18:58
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha az anyóssal is ilyen arrogáns vagy, mint ahogy itt válaszolgatsz, akkor ne csodálkozz, ha utál téged.


Ha meg azok a válaszok nem tetszenek, akik nem a te álláspontodat ismételgetik, akkor ne kérdezz - ugyanis itt föként NEM az anyóssal van a gond, hanem veled, a pároddal meg az apjával.

2013. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!