Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabad együtt fürdeni a...

Szabad együtt fürdeni a gyerekkel? Ha igen, hány éves korig? Tapasztalatok is jöhetnek, hogyan kezdődött, miért, utána a gyerek is kérte e, stb.

Figyelt kérdés
Én anno fürödtem együtt az apámmal, és van egy homályos emlékem ami nem hagy nyugodni. A fura, hogy egészen egy évvel ezelőttig is emlékeztem rá, de teljesen természetesnek vettem, csak mostanában kezdett foglalkoztatni hogy mi és miért is történhetett. Ha vlaakit érdekel, szívesen megírom privátban. 23/f

tegnap 18:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Szüleim sosem fürödtek velem, de még felnőtt koromban sem zavart, ha anyám bejött a fürdőszobába míg a kádban voltam. ( a lánya vagyok)
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11

Na és te fürödnél a gyerekeddel?

tegnap 21:57
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
12. Természetesen nem. Anyám sem fürdött velem.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Velünk sosem fürdött egyik szülőnk sem együtt, férjeméknél sem. Viszont én fürödtem együtt a nővéremmel, mikor még kicsik voltunk, mert imádtam őt, mindent vele együtt akartam csinálni.


Mi sem fürdünk együtt a gyerekekkel, szerintem beteg dolog lenne.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Baba korukban fürödtem velük, de csak dresszben, mert nagyon béna voltam, ordított a kiskádban mind a kettő, így biztonságosabbnak iteltem meg, ha együtt furdunk. Ma már 2 évesek és együtt fürdenek (2 fiú). De van olyan, hogy az apjuk nincs otthon, és este már bealszok velük, nincsen időm fürdeni, akkor lezuhanyzok nap közben és nyilván ott áll mind a kettő a zuhany előtt és néznek engem.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem fürödnék a gyerekemmel, velem se fürödtek. Csak nővéremmel fürödtünk együtt 8-10 éves korunkig.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
szerintem ez ugy ahogy van kamu es erre izgulsz fel hogy irsz baromsagokat
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ha te mondod, biztos így van
tegnap 22:32
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is nyugodtan írhatsz :)
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!