Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim hibája miatt nem...

A szüleim hibája miatt nem vittem semmire az életben, ezt hogy bocsássam meg nekik? 29/F

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta azt mondták, hogy tanuljak, én hülye meg mindig tanultam,szorgalmas tanuló voltam, de amikor felnőttem, ők nem akartak patronálni, mert teher voltam nekik amit nem mondtak ki, de tudom, és érettségi után elkellett mennem dolgozni, ahogy megvolt a 6 hónapos munkaviszonyom felvetettek velem egy személyi kölcsönt, amit ők költöttek el, én pedig 3 év alatt tudtam visszafizetni, ez mellett az évek alatt mindig elvették a fizetéseim, amikor meg már nem kellettem, elküldtek albérletbe 26 évesen adóssággal akkor is, ő miattuk csak adósságaim voltak mindig is, sosem volt pénzem

ma 00:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Korai 29 évesen azt mondani, hogy nem vitted semmire. Ne nézz hátra csak előre. Mindegy, ki a hibás. Ha összeszeded magad, még sikeres lehetsz, kezdj el tenni érte, pár év múlva már nem ittam tartasz. Lehet rendes munkád, családod, kocsid, akár diplomád, házad... Miért ne lehetne?

Gondolatébresztő gyanánt számold ki, mennyivel tartoznak és mondd meg nekik, hogy keressenek hitelt/kölcsönt, vagy adjanak el valamit, mert most már szükséged van a pénzedre. (amíg náluk laktál, és fizetted a részleteket, addig a kaja, rezsi, tisztítószer, stb. kinek a költsége volt? Ha abba nem szálltál bele, akkor a havi részletből vond le a rád eső részét és egy jelképes albérlet árát, és csak a fennmaradó részt sajnáld tőlük...)

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, törölni választ nem lehet? Figyelmetlen voltam, az elvették a fizetésem elkerülte a figyelmem... Bocsánat
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!