Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim hibája miatt nem...

A szüleim hibája miatt nem vittem semmire az életben, ezt hogy bocsássam meg nekik? 29/F

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta azt mondták, hogy tanuljak, én hülye meg mindig tanultam,szorgalmas tanuló voltam, de amikor felnőttem, ők nem akartak patronálni, mert teher voltam nekik amit nem mondtak ki, de tudom, és érettségi után elkellett mennem dolgozni, ahogy megvolt a 6 hónapos munkaviszonyom felvetettek velem egy személyi kölcsönt, amit ők költöttek el, én pedig 3 év alatt tudtam visszafizetni, ez mellett az évek alatt mindig elvették a fizetéseim, amikor meg már nem kellettem, elküldtek albérletbe 26 évesen adóssággal akkor is, ő miattuk csak adósságaim voltak mindig is, sosem volt pénzem

ma 00:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
6-nak: legfeljebb annyi a hiba, hogy írt egy baromi hosszú mondatot. Ezeket több különálló mondatban kellett volna leírni. Egyéb helyesírási hibát nem láttam benne.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj rajta, inkább azt az energiát az új életed felépítésére szánd! Fiatal vagy még, bármilyen szintre feljuthatsz.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%
Volt már egy párszor.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Már jóban vagyok a szüleimmel, de ezt nehezen tudom nekik elfelejteni
ma 10:25
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésem: Szüleid hibája vagy a te b@lfékséged? Minimum mindkettő!
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De nehezen mondok nemet
ma 10:27
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha a következő 29 évet is nyavajgással fogod tölteni, akkor majd magadat is hibáztathatod.

Ennyi idősen még nyugodtan kezdhetsz "új életet", mehetsz egyetemre, beletanulhatsz bármilyen hobbiba, stb. Azt javaslom kezdj el magaddal foglalkozni.

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én öcsémmel közel 8 milliós deviza hitelt örököltünk, úgy hogy akkor 6 sem milliót ért a ház a bank szerint. De bevállaltuk, mert ez még mindig jobb volt mint egy albérlet.

Azt pedig, hogy felveszel egy személyi hitelt és oda adod másnak elkölteni..., hát mint mondhatnék: kevés ekkora hülye van a világban, de azért akadnak.

Ráadásul még a fizetésedet is elvették, akkor miért maradtál ott? Ez megint csak is 100%-ban a TE hibád!


Ha el akarsz érni valamit az életedben, akkor azért tenni is kell, nem csak sírni-ríni, és azon nyafogni, hogy lehúztak a szüleid (mert hagytad).

ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Kis részben a szüleid hibája, nagy részben a te hibád, hogy nem vitted semmire. Senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy felnőttként hitelt vegyél fel másnak.

A te bajod ha nem tudsz nemet mondani.


Utoljára nyáron írtad ki ezt a kérdést.

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jah hogy nehezen mondassz nemet....oké akkor szenvedj életed végéig és nem kell panaszkodni.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!