Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem segítenek a szüleim,...

Miért nem segítenek a szüleim, ha nagy szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés

18 éves koromban kiraktak, mert “felnőtt vagyok”.Azóta nem kaptam tőlük segítséget, se érdeklődést… Eltelt több, mint 10 év… Sok víz lefolyt azóta a Dunán… jelenleg albérletben élek a kisgyerekemmel, 5 éve hagytam ott a férjemet, aki külföldön él. Totál egyedül vagyok, semmi segítségem sincs, se anyagi, se, aki mentálisan kicsit támogatna, se olyan akinek elmondhatnám a gondjaim, barátoknak nem akarok panaszkodni.

A következő hónapokban kb. semmi pénzem nem lesz, projektek hiányában…

Félretéve minden büszkeségem írtam anyának, hogy mi a helyzet… csak az anyagi részét, a pszichés gondjaim soha nem mondtam neki..szóval írtam,hogy a következő hónapokban 0 Ft lesz a bevételem. Kérdezte, hogy miért, kifejtettem bővebben neki, erre annyit írt, hogy “ja”. Azóta semmi.

Annyira egyértelmű, hogy segítségkérés volt, jól tudja, hogy nincs senkim.

Szerintem így is erőmön felül teljesítek, totàl egyedül nevelem a kisbabóm, 40-50 órát dolgozom egy héten, és egyetemre is jàrok levelezőn, mert tudom, hogy egyedül kell megteremtenem a pénzt, amit máshol két embernek. Megszakadok, más nem is érti, hogy csinàlom, a szüleim pedig így is lenéznek. 1 Ft-ot nem kaptam tőlük soha, semmit, egy vasárnapi ebédmeghívást sem, pedig gazdagok, autók, motorok, hatalmas hàz, külföldi nyaralások..

Annyira féltèkeny vagyok, azokra akik lakást m, autót vagy bármi mást, egy kis anyagi támogatást, vagy néha kis főtt kaját kapnak.. pedig nem is jó emberek, nem dolgoznak, nincsenek céljaik, tengenek-lengenek.

Egyébként átlag felett keresek( kerestem eddig), nem éltünk rosszul, de ebbe tényleg nagy sok munkám van..és úgy érzem kiégtem, nincs tovább, elfáradtam.

Hogyan tovàbb? :(


tegnap 14:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
100%
70, én is pont ezt néztem délelőtt, de le fogja tagadni.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:

😃

Nem én írtam, mi itthon élünk és nem Eu-s országban laktunk. De nekem mindegy mit írtok, tényleg nem veszem már fel. Tudom, hogy nektek is ott vannak a gondok, azért szóltok be itt mindenkinek. Amikor egészséges voltam mentálisan nem voltam rosszindulatú, eszembe se jutott az irigység, meg amiket leírtam.

Innen tudom,hogy bennetek is hatalmas feszültség van.

ma 13:46
 73/82 anonim ***** válasza:
50%
Irigység? Mégis mire legyek irigy, hogy nem fogod tudni, miből adsz enni jövő héten a gyerekednek, te ostoba?
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 A kérdező kommentje:
Látod, hogy beszélsz. Én soha nem beszélek így senkivel, nem rám vagy jelenleg..de 100% biztos vagyok,hogy boldogtalan vagy, mert ilyen frusztrált vagy. Tudod te is….
ma 13:52
 75/82 A kérdező kommentje:
Egyébként 999x leírtam,hogy nem ételre nincs pénz, és hogy egyetem után született 3 évvel. De mindegy 🙂
ma 13:53
 76/82 anonim ***** válasza:
50%

egyetem után született 3 évvel


És? Ki kérdezte?

Az én lányom egyetem előtt született, mégse sírtam itt soha, hogy nincs pénzem. oTe meg akkor keresed a szüleidet, mikor kakiban vagy, trollocska.

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
100%
Ém ingyen jártam kerületi pszichológushoz egyéni és csoportterápiára.
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
0%
Na jó ez már tényleg gáz, ami itt megy. Mire fel ez a sok személyeskedés? Miért jó az egyeseknek, hogy porig aláznak, sárba taposnak egy vadidegent, név és arc nélkül az interneten? Rosszul esik neki, hogy a szülei, akik megtehetnék, hogy pár hónapig támogatják, nem teszik meg, sőt, eszükbe sem jut, hogy bármilyen módon segítsenek neki. Erről szólt a kérdés, nem arról, hogy mikor és miért vállalt gyereket... Most meg már ott tartunk, mekkora sz*r anya, aki éhen fog halni a gyerekével együtt, holott semmi ilyesmiről nem volt szó.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
100%

78, akkor olvass vissza.

A kérdező kezdte azzal, hogy mindenki csóróbb nála, ő el tudja indítani a gyerket, bezzeg másnak nem lesz majd egy millája műtétre...

ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
Minek tartod egyáltalán a kapcsolatot ilyen szülőkkel?
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!