Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi alapján válasszak?! Szüksèg...

Mi alapján válasszak?! Szüksègem lenne nèmi tanácsra, segítenének?

Figyelt kérdés
22/F Szeretnék valamilyen kisebb tattoot, alkarra vagy csuklóhoz, valami olyat aminek van jelentés vagy nem is tudom, valami aminek köze van hozzám... Mivel vezeték nevem Farkas ezért gondoltam farkast, de nem vagyok benne biztos... Mit vegyek figyelembe mikor választom, mire figyeljek? Kérdésem h ti mi alapján választottatok? Nekem ez lenne az első..
2019. ápr. 28. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy komoly betegsegem aminek a nehezebbik idoszakaban jartam, a legfajdalmasabb reszeben, pinteresten lattam egy idezetet ami "kitartasra biztat" en ezt varrattam magamra, hogy mindig emlekezzek arra, barmilyen nehez is volt kilehet belole jonni es kilehet birni.
2019. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is volt az èletemnek egy nehèz szakasza, nem betegsèg, hanem családi problèmák amihez kikellett tartani ès vègigvinni/nèzni minden egyes pillanatát lehet valamit azzal kapcsolatban valami szöveg, mert jelkèp szimbólum nem jut eszembe hogy mit is lehetne ami ilyesmire utal.
2019. ápr. 28. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Könyvtárban vannak szimbólum szótárak a művészet részlegben, olvasgass.


Ami igazán neked jelent valamit az olyan hogy ránézel, és egyszerűen tudod, hogy ez lesz az.

2019. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!