Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást válasszak?...

Milyen tetoválást válasszak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 leszek és szeretnék egy tetoválást, de nem csak úgy mutogatni... Szeretném ha jelentene is valamit.

Elég nehéz gyerekkorom volt,a szüleim elváltak... olyat szeretnék ami ezeket szimbolizálja.

Esetleg valaki aki hasonló dolgok miatt döntött úgy hogy tetováltat? Ötletek ?

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 30. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
en esetleg ket allatot tetovaltatnek magamra ami tavolodik egymastol...ami szimbolizalja az elvalast..pl. ket madar repul el egymastol....:) :)
2014. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp ilyen tetoválást akarsz, ami jelent is valamit, akkor várj még vele pár évet, és rájössz, hogy hülyeség lett volna, ha olyat tetováltatsz magadra.


Inkább legyen valami olyan, amit kedvelsz, de nincs semmi jelentése, mint hogy olyan legyen, amit akarsz, és mindig emlékeztet valami rosszra.

2014. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a rosszra emlékeztetne :) hanem inkább arra hogy ez volt de beletörődtem és megváltoztam ...
2014. nov. 30. 18:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még ötletek. am fiu vagyok
2014. nov. 30. 18:32
 5/10 A kérdező kommentje:
még ötletek ? :o
2014. nov. 30. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy jelentsen is valamit, nem elég a "szeretnék már végre egy tetoválást, b*zdmeg" felfogás :D Nem lehet jelentést "kitalálni", mert az nem lesz igazi jelentés. Ha már évek óta meg van fogalmazódva benned valami, és amellett kitartasz, esetleg volt valami sérelmed (családtag, háziállat halála, veled való bánásmód), vagy valami olyan örömöd/társad, amire/akire egész életedben emlékezni akarsz (gyerek, feleség, háziállat) akkor varrasd csak magadra. De így hirtelenjében nem érdemes.
2014. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelentsen valamit, de idegenektol varod, hogy kitalaljak helyetted? Ok..
2014. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem -.-

Én csak ötleteket várnék, egyedi lesz mert én rajzolom meg csak nincs miből kiindulnom :/

Csak gondoltam biztos van valami ami ezeket ábrázolná...

2014. nov. 30. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kibelezett játékmackó..
2014. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én egy uniszex kecskére szavazok ami egy féreg lyukból mászik elő ....jól mutathat mellbimbó körül és köldökön is
2014. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!