Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel lehet dolgozni hogy apám...

Fel lehet dolgozni hogy apám megcsalta anyám és azóta is együtt van vele?

Figyelt kérdés

Apám lelépett bő 1 éve egy másik nővel aki ráadásul jóval fiatalabb nála. Azóta is együtt vannak szinte állandóan, én hétvégèn vagyok csak apámnál amikor jövök haza pestről addig eltakarodik a nő szerencsére. A neve hallatán is rosszul vagyok, erre most előállt azzal apám hogy nyithatnék felé. Rosszul vagyok a gondolatától is, most mondjam meg apámnak hogy döntsön ki a fontosabb? Nem fogok jópofizni azzal a pcsával.

A válás után 1 hónappal anyának is lett pasija aki amúgy mindent megad nekünk, vele jó a viszonyom és szerintem erre kicsit féltékeny apám de nem érti meg hogy nagyon nem ugyanaz a helyzet



tegnap 12:42
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
81%
Arra miért nem válaszolsz, hogy anyad pasiját miért nem utálod? Hidd el, ha egy hónappal a válás után "lett', akkor az már jóval korábban is megvolt
tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy a barátnő írta ki a kérdést, de annyit mondok, hogy oké, ha az anyának mar meg is volt a szeretője a házassága alatt is, akkor sem kényszeríthető arra, hogy az apa barátnőjével barátkozzon!

Ahogy a barátnő sem kémyszeríthető arra, hogy a pasasa gyerekével foglalkozzon! Értem? Szabad világ van

tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert ti itt élitek az életeteket és mindenféle konteót gyártotok meg kérdéseket tartotok számon, engem az alap kérdés fog érdekelni és arra is válaszoltam. Nektek meg semmi közötök hozzá, majd a kérdező eldönti, mit reagál.
tegnap 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
64%

Első oldalt olvastam csak. Te 9 éves mentalitású vagy, nem 19.

Talán még a 9 is túlzás.


Nem te vagy apádnak a mindene. Nyilván akkor alapból a családot választotta volna, és téged. Nem kúrt volna félre. Na meg nem hétvégi apuka lenne, hanem aktívabban részt venne az életedben. Neki úgy tűnik kényelmes ez a helyzet. Heti 7 nap helyett max 2t van veled és nem hisztizik, hogy többet akarna.

Apád semmiképpen se választana téged. Elhagyott téged, anyádat ezért a nőért. Fontosabb neki ő.

Apád egy férfi. A dugást, puncit mindig előrébb fogja helyezni tőled.

tegnap 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
71%
Elkényeztetett kis buz1gyerek vagy.
tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
91%

"De hadd ne legyek mar jofej vele azutan hogy belemaszott a csaladunkba"

Apuci mászott ki a családotokból, de vele nincs bajod, mert kinyalja a kis hátsódat..

Nem köszönni bunkó dolog, nem nagy elvárás, de ezt se ugrod meg..

tegnap 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha anyudnak sikerült 1 hét alatt feldolgozni akkor neked is felkellene. Lehet anyudnak is megvolt a pali már a házasság alatt. Vagy ha nem is de nagy érzelmeik nem lehettek.

Ne zsarold apud, ne játszmázz. Elváltak, biztos xar volt már mindkettőnek.

Te ne haragudj anyud helyett. Ha a palit eltudtad fogadni, akkor 19 évesen lehetne eszed a köszönésre is . Ha kidobja ezt a csajt, lesz másik. De a szülők kapcsolatànak vége.

Nem azt mondom, hogy szeresd a nőt de ne légy bunkó.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Kiscsillag. 19 éves vagy, papíron. Agyban max 6.

Ne a nőt utáld, apádat kéne utálnod, hisz ő volt a hűtlen.

De.

Honnan tudod, hogy apád hűtlenségéhez biztosan nem volt köze anyádnak? Honnan tudod, milyen volt a kettejük párkapcsolata? Volt-e intimitás? Volt-e szeretet, vagy csak a látszat tartotta őket össze?

Vagy esetleg apád évek óta boldogtalan volt, de miattad kitartott, hogy ne kelljen csonka családban felnőnöd?

Ezekről beszéltél már vele?


Amúgy meg annyira összecseng a kérdésed azzal a másikkal, csodálkoznék ha nem kamu lenne.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy apád mindene, nőj már fel. Tudod ki a mindene? A nő, akivel együtt él... ez TÉNY.


Amúgy meg ha az én gyerekem lennél és választás elé kényszerítenél abban a pillanatban elérnéd, hogy NE te legyél a fontos.


A nőt meg nem kell utálni nem ő tehet róla, hogy apád házas létére a frka után ment ;)

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
A válás után 1 hónappal anyának is lett pasija - mondjuk a nyakamat rá, hogy anyád pasija is megvolt már bőven előbb :D - őt miért nem utálod?
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!