Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel lehet dolgozni hogy apám...

Fel lehet dolgozni hogy apám megcsalta anyám és azóta is együtt van vele?

Figyelt kérdés

Apám lelépett bő 1 éve egy másik nővel aki ráadásul jóval fiatalabb nála. Azóta is együtt vannak szinte állandóan, én hétvégèn vagyok csak apámnál amikor jövök haza pestről addig eltakarodik a nő szerencsére. A neve hallatán is rosszul vagyok, erre most előállt azzal apám hogy nyithatnék felé. Rosszul vagyok a gondolatától is, most mondjam meg apámnak hogy döntsön ki a fontosabb? Nem fogok jópofizni azzal a pcsával.

A válás után 1 hónappal anyának is lett pasija aki amúgy mindent megad nekünk, vele jó a viszonyom és szerintem erre kicsit féltékeny apám de nem érti meg hogy nagyon nem ugyanaz a helyzet



tegnap 12:42
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Nézd, te tuttira a nő vagy! Most már en is látom!

Ha a nő vagy, ha a lány, egy biztos és a 27 esnek is üzenem, hogy nem körelezhető senki ebben az életben ismerkednie olyasvalakivel, akivel nem akar, mert ahogy ő sem hisztizhet be mások életébe, ugyanúgy MÁSOK SEM HISZTIZHETNEK BE az ő életébe, azáltal, hogy kényszerítik jópofizni!

Azzal, hogy nem óhajt ismerkedni az apja barátnőjével, még nem hisztizett be az életükbe!

tegnap 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
71%
Azzal "hisztizik bele", ha az apját sarokba szorítja, hogy válasszon - ez volt a kérdésben.
tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%

Itt egyvalaki hisztizik, a barátnő!

Én ha kivonom magam egy dologból, nem jelenti azt, hogy behisztizek az életébe! Behisztizek, ha megyek rúgom az ajtót vagy cirkuszokat rendezek apámnál, akkor behisztizek!

Ha nem óhajtok résztvenni az új kapcsolatában, de tartom vele a kapcsolatot, es szeretem mint apám, akkor ezt ő TISZTELETBE KELL TARTSA!

Ahogy en is tiszteletben tartom az ő életét és nem szólok bele!

tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Mondom hogy az utoljara belinkelt sztori nem mi vagyunk!! Aki csak azt jon ide szajkozni hogy kamu az fektesse bele ezt az energiat valami hasznosabba
tegnap 14:30
 36/50 anonim ***** válasza:

Már az egész kérdésed megfogalmazása olyan, hogy a lány alatt vágod a fát!

Azt szuggerálod a kérdéseddel, hogy a lány nem tudja feldolgozni a válást hogy apám azóta is azzal a nővel van!

Tehát megteremtetted a mocsarat ahol a lányt lehet ekézni, hogy hisztis!

tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
72%

Azt kívánom, hogy ezt a sok negatív energiát kérdező, amit a lányra fordítasz, fordítsd másra!

Látom rá vagy állva rendesen!

Hidd el vissza fogod ezt kapni, tízszeresen a sorstól amikor a leg kiszolgáltatottabb vagy es nagyon rosszul fog esni! Ha nem te, a leendő gyereked!

tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
87%

19 évesen nem vagy köteles apáddal tölteni a hétvégéket. A helyében megmondanám, hogy kutyakötelességed elfogadni azt, aki hozzám tartozik és megadni neki az ALAP tiszteletet. Ami nem az, hogy bájcsevegni kell vele, de köszönni minimum. Ha nem tetszik, nem kell többet betenned a lábad oda.

Amúgy meg apád pontosan ugyanannyira hibás, hogy házas emberként kezdett mással, mint az, aki nem tud kettőig számolni (ugye a házasság annyi emberről szól). Csak neki nem mersz ugatni, mert elzárja a pénzcsapot, mi?

tegnap 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
38 as, a barátnő írta ki a kérdést, le vagy maradva! Ne erőlködj, lapozz!
tegnap 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
De látom a te válaszod tetszett neki, felpontozta 🤣🤣🤣
tegnap 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!