Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel lehet dolgozni hogy apám...

Fel lehet dolgozni hogy apám megcsalta anyám és azóta is együtt van vele?

Figyelt kérdés

Apám lelépett bő 1 éve egy másik nővel aki ráadásul jóval fiatalabb nála. Azóta is együtt vannak szinte állandóan, én hétvégèn vagyok csak apámnál amikor jövök haza pestről addig eltakarodik a nő szerencsére. A neve hallatán is rosszul vagyok, erre most előállt azzal apám hogy nyithatnék felé. Rosszul vagyok a gondolatától is, most mondjam meg apámnak hogy döntsön ki a fontosabb? Nem fogok jópofizni azzal a pcsával.

A válás után 1 hónappal anyának is lett pasija aki amúgy mindent megad nekünk, vele jó a viszonyom és szerintem erre kicsit féltékeny apám de nem érti meg hogy nagyon nem ugyanaz a helyzet



tegnap 12:42
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Tehát hogy a nővel akivel megcsalta anyut azzal van azóta is együtt.. nem egyértelmű a kérdés ahogy kiírtam bocsi
tegnap 12:44
 2/50 A kérdező kommentje:
19/L
tegnap 12:44
 3/50 anonim ***** válasza:
83%

"Rosszul vagyok a gondolatától is, most mondjam meg apámnak hogy döntsön ki a fontosabb?"


Amennyiben tudod kezelni azt is, ha azt mondja, egyértelműen a baratno, akkor mondd neki. Nálam mondjuk ilyen ultimátum után totál egyértelmű lenne, hogy nem te.


Úgy kell elfogadni, hogy megerted, az élet nem fekete és fehér. Anyad se várt sokáig, nem ertem azzal miért nincs problémád.

tegnap 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Apa biztos engem választana ha döntenie kell!

Amúgy anyámékkal azért nincs bajom mert anyám legalább nem hűtlenkedett!

tegnap 12:47
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

"Apa biztos engem választana ha döntenie kell!"


Vagy nem. Van baratod?

tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Nincs barátom. Apának én vagyok a mindene!
tegnap 12:49
 7/50 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanmar, dehogy vagy te a mindene.

Hagyd békén apádat. A magánélete nem tartozik rad.

tegnap 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy az nem zavar, hogy nem a nő hibája, hogy apád nem volt hűséges anyadhoz? Miért nem őt utálod?
tegnap 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nem kötelezhet arra, hogy ismerkedj a nővel es kinyald a seggét! Én biztos nemet mondanák!

Nálam is megpróbálta apám, beültetett az autójába hogy menjünk kávézni, kiderült a kis barátnőjét szeretné bemutatni. Megköszöntem, kiszálltam. Pedig lehet ha belemegyek több zsebpénzt kaptam vllna, de ha én nem akarok valamit, azt meg nem teszem! Kerül amibe kerül!

Ha neked nem jó érzést kelt és nem akarod, ne tedd meg!

tegnap 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
0%
Fölösleges erőltetni! Nem lesz attól se a barátnő, se a te életed szebb, csak csomó új intrika, pletyka, dráma es sértődés lenne, lehet megrágalmazna hogy csúnyán néztél rá, stb , ebből JÓL NEM JÖSSZ KI, akkor sem, ha szárnyas angyal vagy! Olyan mintha beesnél egy sáros vödörbe!
tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!