Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 éve vagyok együtt a felesége...

Tizzo085 kérdése:

9 éve vagyok együtt a feleségemmel 3* megcsalt van 2 fiunk 3 és 5 éves az egyik fiam autista és szinte én vagyok neki a mindene egyszerüen nem birom a gyerekeket ott hagyni de közbe meg belül a feleség miatt tönkre mentem. Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 11:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Válj el és neveld te a gyerekeket.
2020. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
53%

Én így elsőre családterápiát javasolnék, de Ha a feleség nem partner benne, akkor nincs értelme. Egy másik lehetőség, hogy érzelmileg teljesen elhidegülnek, és a házasság csupán közös eggyüttműködés, megeggyezés lesz. A harmadik opció, hogy elválnak, de akkor be kell érnie a láthatásokkal. Esetleg perrel el tudja érni, hogy a gyerekek önnél legyenek, de ez kockázatos.


Én ezt mondanám, de nem értek hozzá.

2020. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
De miért csal meg? Nekem már egy alkalom is sok, szerintem azért teszi meg állandóan, mert tudja, hogy hagyod. Miért nem válsz el? Nevelheted te is a gyerekeket.
2020. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
Válásban látom a megoldást és abban, hogy magadhoz veszed az autista gyermeked. Beszéld meg a feleségeddel, hogy az egyik gyermeket ő, a másikat te neveled. Abba nem hiszem, hogy belemenne, hoyg mind a 2 gyermeket te neveld.
2020. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Hányszor csalhatott meg, ha te "csak" 3-ról tudsz?

Ezek után én a helyedben már abban sem lennék biztos, hogy a gyerekek tőlem vannak.

Na mindegy!

Váljatok el, mert már így is egy hülye bohócot csinált belőled!

A szülő-gyerek kapcsolatának mélységét nem az szabja meg, hogy egy helyrajzi számon tartózkodnak e vagy sem.

A gyerekek - a vírusmentes időben - úgyis napközben óvodában, később iskolában lesznek (az autista gondolom valamilyen speciálisban) tehát a hasznos idő amit együtt tölthettek a hétvége és a szünidők.

De nem ártana apasági teszt...

2020. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Bárcsak nevelhetném öket de a mai biroságok az anyának itélik a gyerekeket és anyosoméknak jó ügyvéd a szomszédjuk.
2020. ápr. 17. 12:18
 7/29 anonim ***** válasza:
19%

Vagyonközösség megszüntetése, és a nyitott házasságot javaslom.


Kapja csak vissza!


Csak ne menjen a gyerekek rovására, nem az ő hibájuk.

2020. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%

Előtte persze legyen valami bizonyítékod arról, hogy háromszor is megcsalt, szóval vallja be legalább, mert az még nagyon jól jöhet, ha kikészülne a revans miatt, és beadná a válópert..


Te be ne add!


Előző voltam.

2020. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Bevalotta mer lebukott. Köszi a javaslatot.
2020. ápr. 17. 12:40
 10/29 anonim ***** válasza:
56%
bizonyítsd a megcsalásokat és kezdj félretenni egy jó ügyvédre és menj el jogi tanácsadásra is előtte. Kezdj el felépíteni egy jó tervet.Időbe telik, de ha eddig kibírtad ...:)
2020. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!