Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 éve vagyok együtt a felesége...

Tizzo085 kérdése:

9 éve vagyok együtt a feleségemmel 3* megcsalt van 2 fiunk 3 és 5 éves az egyik fiam autista és szinte én vagyok neki a mindene egyszerüen nem birom a gyerekeket ott hagyni de közbe meg belül a feleség miatt tönkre mentem. Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 11:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. De a megcsalással mit fogok érni a biroságon? Van egy közös házunk meg van 2 autó ami az én nevemen van.
2020. ápr. 17. 13:43
 12/29 anonim ***** válasza:
86%

azért sokat számít, hogy a nejed nem egy ártatlan angyal. ezért kell egy tanácsadóval megbeszélni, miket lehet lépni ebben és ebben az esetben. Felvázolod, hogy a nejed megcsalt többször is, leírod, hogy jó anya e vagy csak te törődsz velük stb. Ismerősömnél volt pl. az, hogy a nő SEMMIT nem törődött a gyerekeivel. Az apa sok pénzt és éveket ölt ügyvédbe és tárgyalásokba,de végül megnyerte az ügyet és a gyerekek azóta boldogabbak is.

Ha tudod bizonyítani (de tényleg akkor ha igazat mondasz), hogy rossz anya az sokat segít,de így is évekig tarthat.

2020. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

# 11


A megcsalással azt éred, hogy te fogod tudni bizonyítani, ha ő beadja a vállópert, hogy megcsalt téged, viszont te úgy csald meg, hogy ő sose tudja bizonyítani, vagy éljen csak abbana hitben, hogy hűséges vagy, az ilyen megérdemli.

A közös ingatlantól meg próbálj megszabadulni.

A kocsik dolgait meg ne pénzeld a továbbiakban, inkább költsd el sanyarú sorsú de mutatós fiatal diáklányokra!

2020. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
11%
A közös ingatlan esetében a legjobb ha a gyerekeid nevére iratod a tulajdonrészedet még a válás előtt, és holtig tartó haszonélvezetet tetetsz rá, így SOSEM rakhat ki a közös ingatlanotokból, és eladni sem fogja tudni!
2020. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

#14 És ez a helyzet kinek lenne jó? Ha a kérdező a válás után pár évvel találkozik egy rendes nővel, nem fog tudni vele együtt élni a közös házában. Az lenne az érdek, hogy eladják és felezik, nem?


Kérdező, beszélj az asszonnyal, hogy váljatok el békében, megegyezéssel, te nevelnéd az autista gyereket, ő a másikat. Ha meg tudod győzni, akkor nem kell attól félni, milyen ügyvédjük van, ráadásul ha te adod be, te viszed az ügyvédet.

2020. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
9%

# 15


Természetesen a gyerekeknek, a bíróság is kizárólag az ő érdekeiket nézi, és ha már ezt a válás előtt meglépte a kérdező, akkor az ott még egy jó pontnak számít!


Hát ezért.

2020. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
3%

# 15


Az eladás azért gázos, mert a kérdező felfedi a szándékait az aljas felesége előtt, onnantól meg simán kiforgatja az asszony a magyar válási gyakorlat szerint.

Szóval ezt meg kell előzni, és ez egy módja.


Ha az apukánál kerül elhelyezésre a gyerek akkor hiába tulajdonos a feleség az ingatlanban.

Meghatározott időpontokban jöhet mehet.

2020. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Miről beszélsz? Vagyonközösség van, a ház fele fele tulajdon. Miből forgatnák ki? A sok sunyi trükközés helyett le kellene ülni az asszonnyal normálisan megbeszélni. Nem gyűlölködve. És közösen megegyezni mindenben, pl a ház eladásában és vagyon felezésben. A ház az övék és nekik kell tudni tovább lépni, hogy normális életet éljenek.
2020. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
Az én unokatesóm is elvált a férjétől, az egyik gyereket ő neveli, a másikat a volt férje. Így egyeztek meg, mert a csávó nem akart gyerektartást fizetni.
2020. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora baromságot..miért kellene a gyerekeket elszakítani egymástól? A lehető legrosszabb
2020. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!