Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel lehet dolgozni hogy apám...

Fel lehet dolgozni hogy apám megcsalta anyám és azóta is együtt van vele?

Figyelt kérdés

Apám lelépett bő 1 éve egy másik nővel aki ráadásul jóval fiatalabb nála. Azóta is együtt vannak szinte állandóan, én hétvégèn vagyok csak apámnál amikor jövök haza pestről addig eltakarodik a nő szerencsére. A neve hallatán is rosszul vagyok, erre most előállt azzal apám hogy nyithatnék felé. Rosszul vagyok a gondolatától is, most mondjam meg apámnak hogy döntsön ki a fontosabb? Nem fogok jópofizni azzal a pcsával.

A válás után 1 hónappal anyának is lett pasija aki amúgy mindent megad nekünk, vele jó a viszonyom és szerintem erre kicsit féltékeny apám de nem érti meg hogy nagyon nem ugyanaz a helyzet



tegnap 12:42
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
34%

Én megértelek. Nem tudnék jópofizni egy olyan nővel, aki egy házas férfival gabalyodott össze.

Apád is megér egy misét, sőt ő volt az, aki hűtlenkedett.


Nem kell ultimátumot adni, mert attól Apád nem lesz jobb ember, nem fog kibékülni Anyáddal.


Ha az én Apám tesz ilyet, akkor tuti tartanám a tisztes távolságot, a barátnőjét pedig messziről elkerülném. Mondjuk ez az ő érdekét is szolgálja, mert valószínűleg jól meg is tépném.


Lehet, hogy a szüleid házassága amúgyis zátonyra futott volna, és ez a nő csak felgyorsította az eseményeket. Ezt nem tudhatjuk. Szóval nem kell beleszólni, hogy kivel van kapcsolatban (nincs is jogod hozzá), viszont jogod van nem nyitni felé.

tegnap 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Igen mar igy is panaszkodott a no apamnak hogy nem koszonok neki az utcan csak forgatom ra a szemem de mit vart ugorjak a nyakaba??

Apam lemondta miattam a nyaralasukat is mert kiakadtam hogy mennek szoval tuti engem fog valasztani

tegnap 13:03
 13/50 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanazt mondaná, ha meg is ismerkednél vele, hogy kimentél a konyhába es nem köszöntötted, nem dobtál rá virágszirmokat, úgyhogy csak fúrkálás menne ezentúl is, de most könnyebben.

Úgy látszik most ezzel rágja apád fülét hogy miert nem fogad el a lányod, most te vagy a következő projekt. Hogy aztán kifúrhasson!

tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
86%
Egomanias vagy. Komolyan megérdemelnéd, hogy apád azt mondja, Mokuska, ha nem vagy képes normálisan viselkedni a Katival, nem kell többet találkoznunk se.
tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 Szolovjov ***** válasza:
0%
Az ember eredendően nem monogám. Szerinzem több az olyan házasság amiben volt már megcsalás, mint amiben nem. Ahol meg nem volt, ott is tuti vágynak rá, mert a szerelem az pár hónap és elmúlik. Utána ugyanazzal szexelni már nem jó. A megoldás a nyitott kapcsolat.
tegnap 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
0%

Kérd meg apádat, hogy tisztelje az óhajod, hogy a magánéletéből ki akarsz maradni!

Attól ugyanúgy szereted, de nem érted miért kötekedik veled a barátnő, fogalkozzon az apukád sliccével es hagyjon neked békéd!

tegnap 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem apáddal vagy ilyen? Ő hagyta el anyádat, nem a másik nő?

De ez szánalmas amit csinálsz. Mindkettőjüknek jobb így. Anyád is talált egy szerető társat. Mi bajod van?

tegnap 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
89%

"...de nem érted miért kötekedik veled a barátnő,..."


Hát valóban, akinek egy bites agya van, annak ez valóban kerdes: " ...panaszkodott a no apamnak hogy nem koszonok neki az utcan csak forgatom ra a szemem de mit vart ugorjak a nyakaba??"

tegnap 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
82%
Arra azért ne vegyél mérget hogy ha anyudat 1 hónap után már d.gták akkor előtte olyan szent volt!
tegnap 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
94%

Fel kene lassan noni.

Az elet nem ennyire fekete-feher. Hisztizhetsz, de te fogsz ezzel rosszul jarni 🤷‍♀️

Gondolom az a bajod, hogy neveloapu legalabb penzel, igy befogod a szad. De apad csaja meg nem.

Hat, igy jartal.

tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!