Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel lehet dolgozni hogy apám...

Fel lehet dolgozni hogy apám megcsalta anyám és azóta is együtt van vele?

Figyelt kérdés

Apám lelépett bő 1 éve egy másik nővel aki ráadásul jóval fiatalabb nála. Azóta is együtt vannak szinte állandóan, én hétvégèn vagyok csak apámnál amikor jövök haza pestről addig eltakarodik a nő szerencsére. A neve hallatán is rosszul vagyok, erre most előállt azzal apám hogy nyithatnék felé. Rosszul vagyok a gondolatától is, most mondjam meg apámnak hogy döntsön ki a fontosabb? Nem fogok jópofizni azzal a pcsával.

A válás után 1 hónappal anyának is lett pasija aki amúgy mindent megad nekünk, vele jó a viszonyom és szerintem erre kicsit féltékeny apám de nem érti meg hogy nagyon nem ugyanaz a helyzet



tegnap 12:42
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
36%

2 dolgot nem értek:

1 - ha még a szülő se tudja merre tart a kapcsolat, mert egy szexkapcsolatból lett most kicsivel több, miért siet rögtön bemutatni a gyerekeknek?

Örvendjen, hogy most jó a szexuális élete, de minek rögtön a gyerekeknek futni bemutatni?

2 - mi jó származhat abból, ha megismersz egy ilyen barátnőt, aki hajlamos mindent rosszindulatnak látni, mindent rossz szemmel nézni és hiperérzékenyül viszonyulni hozzád, mert ugye te vagy a pasijának a gyereke es számára amúgyis egy 5 ik kerék! Mi értelme ilyen alapokra építeni, főleg elsietni?

tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyádnak is 1 hónap alatt lett és már a nevelőapukád, akkor hidd el, hogy neki már korábban megvolt mint apádnak a nője csak jól titkolta. Felesleges esen rugóznod. Mind a 2 fél boldog mással, de együtt nem ment. Mi ebben a baj? Te 1 pasi mellett fogod leélni az életedet vagy anyádék is hisztizzenek majd, ha elhagyod az egyiket egy másikért? Ami nem jó abban nem szabad benne ragadni. Az ő életük nem a tied. Ők így boldogok.
tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
88%

'ha még a szülő se tudja merre tart a kapcsolat, mert egy szexkapcsolatból lett most kicsivel több, miért siet rögtön bemutatni a gyerekeknek?"


Mondjuk ezert: "Apám lelépett bő 1 éve egy másik nővel aki ráadásul jóval fiatalabb nála. Azóta is együtt vannak..." Egy éve együtt vannak.

tegnap 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
71%
Ez jó kis trollkodás. Egy hete volt kiírva az apa új barátnője szemszögéből. Ugyanez, hogy el kell mennie mikor megy a 19 éves lány látogatni a fatert meg hogy forgatja a lány a szemét rá az utcán, nem köszön. A nyaralás lemondás is benne volt meg valami kutyás story is, ami itt nincs. Ott mindenki az új nőt bátorította, hogy hagyja a francba a pasast ha ennyire a felnőtt kislány dirigál.
tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
10%

Egy év az semmi!

Én 3,5 év utan szakítottam az élettársammal.

Itt arról van szó, hogy a barátnőnek viszket es elkezdődött “ha szeretsz elválsz” az megvolt

“Ha szeretsz elfogadtatsz a gyerekeiddel”

“Ha szeretsz leadod a fizetésed es lakást rámíratod” stb

Ezek a lépések

“Ha szeretsz kitiltod innen a lányod mert megsértett múlthéten, visszaütött! Stb stb stb

tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
És ahogy lepontoz kezdem en is hinni, hogy a kérdező a barátnő!
tegnap 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
83%

Nem rendelkezel az apád élete felett. Mit szeretnél, hogy legyen boldogtalan és éljen egyedül? Vagy ha új partnere lesz ezután, az oké?


Szerintem legelőször ülj le vele arról beszélni, hogy miért hagyta el a családját, mit érzett, mit akart? Tud e normális válaszokat adni, voltak e nagy gondok anyáddal, vagy csak a "vére hajtotta" és utána döntsd el, hogy mennyire haragszol, legyél tisztában a korábbi helyzettel!! Ez után pedig a te kezedben annyi van, hogy arról dönts, hogy te ezután milyen kapcsolatot akarsz vele és a párjával tartani, mivel ez az ami a te döntésed. Az ő életéről ő dönt, és abba belehisztériázni a részedről s--gfgejség.

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
24: en is olvastam azt a kerdest, az nem a mi tortenetunk de azon felbuzdulva irtam ezt ki mert nagyon meglepett hogy mindenki a nonek adott igazat!
tegnap 14:17
 29/50 A kérdező kommentje:
Amugy nem akar a no engem kitiltani, ezt az egyet tette szova hogy nem koszonok vissza es vagom a fejeket ami amugy igaz. De hadd ne legyek mar jofej vele azutan hogy belemaszott a csaladunkba
tegnap 14:19
 30/50 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert ne játssz már bábmestert apád élete felett! Legyél felnőtt, és beszéld meg vele, hogy miért váltott partnert! Vagy ne hisztériázz.
tegnap 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!