Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák csalodnátok a lányotok...

Anyukák csalodnátok a lányotokban ha webcam modellkedne ?

Figyelt kérdés
tegnap 12:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#20: Azért azt tegyük hozzá, hogy attól még, hogy valakinek szerencsésebb a genetikája megjelenés tekintetében, még nem lesz automatikusan más területen is előnyben. Gondolok itt nyelvérzékre (mármint idegennyelvek), kobinatív készséget, vagy bármi, nem véletlenül nem észlények az ilyenek. Tehát nem fényes, de lassabban beinduló karriert cserél k/rválkodásra, hanem valószínűleg egy középszerű, vagy az alatti életet cserél el a pillanatnyi luxusra.

#27: szép elmélet megint, mint oly sokszor, csak ugye megint kimaradt a másik oldala a témának. Vajon miért nem kezdtél bele mégse, ha szerinted ez ennyire jó buli? Mármint mik voltak a racionális ellenérvek?


Gondolom erre se fogok választ kapni, ahogy az előző kérdésemre sem;)

tegnap 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem? 27es vagyok. Azért mert már idősebb korosztály vagyok és nem tartom magam a szép kategoriának, modellkedésre alkalmasnak, ezért. Bárki nem csinálhatja, pontosan azokér tamiket leírtál hogy van akinek van készsége kognitív dolgokra és van aki meg szépnek születik és fotózásra,modellkedésre alkalmas és valljuk be ahhoz nem kell ész. Kíváncsi volnék arra is hogy Cindy Crawford-ot, meg Claudia Shiffert is egy k.-nak tartod e? Hisz ők a testükből éltek, meg a fotózásokból. Singy pl. rengeteget tett azért hogy az alakja minél vonzóbb legyen a férfi nem számára, rengeteget tornázott, edzte magát. Mégis lett férje és gyereket is szült! Házas életet él. Őt is meg a többi modell hölgyet is mind elitéled? Mert önmutogató?
tegnap 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mármint kobinatív készség :) Elírtam, bocs
tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
27es tehát te örülnél ha a lányod meztelen testére élveznének mindenféle kéjencek, hiszen legalább nem kell dolgoznia egyetem alatt?
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

#32: Azért a topmodelleket hasonlítjuk ahhoz, hogy online gyakorlatilag a tartalom a lényeg, nem elsősorban az, hogy ki szép és ki szerint? A szexuális szolgáltatást próbálod összemosni valami mással. Ismét akkor sikerül elvinni a témát más irányba, hogy ne kelljen válaszolni. A megfelelő tartalomra kell ráállni is kész. Onnantól pedig a piaci rés fizetőképes kereslete dönt.


Kombinatív készség lett volna, nem kognitív. Nyilván utóbbi is lehetett volna. De örülök, hogy mindösszesen ennyi fogást sikerült találni a mondandómban ;)

tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Hát elképednék, az biztos.

Pénzért árulja a testét... nem aljas dolog ilyet csinálni?

ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
De az de valakinek belefér mert valljuk be imád ribinek lenni sajnos ez az igazság láttam felnőtt nőket akik imádták hogy prostiként tekintünk rájuk és még direkt rá is játszottak erre.
ma 13:21
 38/38 anonim ***** válasza:
Kitagadnám. Kell a francnak ribi
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!