Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák csalodnátok a lányotok...

Anyukák csalodnátok a lányotokban ha webcam modellkedne ?

Figyelt kérdés
tegnap 12:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
#5: Mondd már meg, mi irigylésre méltó van egy prosti életében? Mármint annyiszor dobáztok ezzel, de soha nem látom, hogy valójában mire kell(ene) irigynek lenni. Te is űzöd estleg az ipart?
tegnap 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen valóban irigy vagyok egy csajra aki semmi másra nem jó csak mutogatni magát és sosem lesz normális kapcsolata, mivel mint tudjuk az internt nem felejt :-D Kösz hogy szóltál magamtól eszembe se jutott volna...
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
47%
Olyan kellemetlen ezeket olvasni. Dolgozzátok már fel, hogy voltak, vannak és lesznek is prostituáltak. Kereslet kínálat az egész. Sok értelme ennek nincs, hogy szidjátok Őket. A normális ember szemében Ők is ugyanolyan emberek és nem alázzák meg Őket, mint ahogyan a kérdező szórakozásból.
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Néha rájuk nézek pár percig nincs még barátnőm de amúgy se jönnék össze ilyen modellel.
tegnap 13:51
 15/38 anonim ***** válasza:
38%

"7es nem, a prosti a testéből él. Nos, miért is fizetnek itt a csajnak? Várj segítek..a testéért. "


Értem. Tehát a logikad szerint az összes modell kva. A csecsemő és a gyerekmodell is, ugye? Vegulis mind a testéből él.

tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Azért kiváncsi lennék az ilyen lányoknak milyen gyerekkoruk volt valoszinű akkor is volt erre hajlamuk.
tegnap 13:56
 17/38 anonim ***** válasza:
24%

13as mivel alázta meg bárki is őket? Azzal hogy nevén nevezzük a foglalkozásukat? Érdekes módon egy ápolónő miért nem sértődik be ha ápolónőnek hívják?


Engem nem érdekel, mindenki azt tesz amit akar, de nem fogom tisztelni azt aki semmire nem képes csak a testéből élni.



14es lehet meglep, de gondolom te még sosem voltál modell, így nem tudod mit kell tenni azért hogy valaki eredményeket érjen el. Tehtát végül is igen, a modell is prosti hiszen le kell feküdnie a férfiakkal a "sikerért" itthon meg nincsenek ismert gyerekmodellek, az, akit anyuci fizet be fotózásra, az nem modell...

tegnap 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak a nevén neveztétek a foglalkozásukat. :)
tegnap 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18as hanem? Ez az igazság senki sem írt olyat ami ne lenne igaz a prostikkal kapcsolatban
tegnap 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Olvastam erről itt egy régebbi kérdést és csodálkoztam a lányok milyen lazán beszélgettek egymással erről a témáról mintha természetes dolog lenne.

Ne haragudjatok meg nekem is megvan erről a magam véleménye kiváncsi voltam a válaszokra csupán felőlem is mindenki azt tesz amit akar. De én is érzek ebben némi lustaságot meg választom inkább a könnyebbik utat mert miért ne? szép,csinos okos vagyok kihasználom a testi adottságaim hát ez akkor is az hiába próbálják egyesek magukat védeni. Csak kicsit szánalmasnak is tartom hogy okos szép nők erre adják a fejüket ahelyett hogy dolgoznának rendesen boltban, gyárban,bankban jaj az nehéz meg nem olyan izgi mint ez igaz?

tegnap 15:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!