Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák csalodnátok a lányotok...

Anyukák csalodnátok a lányotokban ha webcam modellkedne ?

Figyelt kérdés
tegnap 12:23
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Meg a gyerek mit tanul az anyától hogy kell prosti lenni webcamon keresztül ?

Mert anya lusta volt normálisan dolgozni menni.

tegnap 15:58
 22/38 anonim ***** válasza:
53%

19-es


Írtátok személyeskedő dolgokat, ezek nem igazságok.


Nem magyarázom én ezt, ha nem érted, akkor csak nem akarod megérteni.


Kérdező, értjük! Fúj prostik!

tegnap 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Hát igen fúj kettős érzés van bennem néha pár percet rájuk nézek de közben meg azt gondolom hogy milyen szép nő kár hogy csak ennyi esze van
tegnap 16:12
 24/38 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten elitélem de közben kicsit tetszik is mert fiúból vagyok.
tegnap 16:14
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Oh ember, szarkazmus volt!

Senkit nem érdekel a sírásod, ne nézd Őket és kész.

Én nem keresek ilyen tartalmat, nem is találkozom velük és nem is idegeskedek ezért. Keress egy számodra normális nőt magadnak és felejtsd el ezt a sok hülyeséget, amit összehordtál.

tegnap 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Jó csak hoztam egy témát beszélgetni.
tegnap 16:23
 27/38 anonim ***** válasza:
53%
De figyeljetek már ide, én idősebb korosztály vagyok (43/N), nem ebből élek, de sokat gondolkoztam azon, miért "kur.vulnak" el a mai lányok ennyire. Csak gondolkozni kell logikusan, egy az ha elmegy dolgozni, diákként vagy kezdőként rengeteg órája el megy és kevés pénzt fog keresni, nem jut egyről a kettőre, egy albérletet nem tudnak sokan kifizetni, vagy ha kifizetik nem tudnak enni, mert nem marad pénzük. Azok, akik egyetemre mennek vagy tovább tanulnak, nekik is kell a pénz rá nem kevés, a diákmunkák alig adnak valamicskét. Ha valaki okos, szép, jó adottságai vannak, miért ne élhetne a testéből? Elég ha indít egy csatornát és dekoratívan kiőltözik és már támogatják a fiúk, férfiak. Miért ne használhatná ki? És miért érdekelné az, hogy mit gondolnak róla, ha jól keres vele, kit érdekel a többi? Csak az anyagiakat nézi, akkor simán megérthető és kétlem hogy van olyan, aki ezt élvezetből csinálja, persze a férfiak részéről a pozitív visszaigazolás elég nagy önbizalmat is adhat nekik. És hozzáteszem ettől még lehet neki párkapcsolata, nem kell feltétlen sexuális ajánlatokat elfogadnia sem, maradhat nick name-el is és nem kell azt sem tudni róla hol él, stb. A megszedett pénzt befektetheti hogy mégtöbb legyen belőlle, későb 30+ossan ha annyi összejön saját vállalkozásba kezdhet így nem kell kiszolgáltattotnak lennie egy munkahelyen sem, ahol megint csak az érvényesül, aki tövig nyal! És az kerül feljebb is aki a vezetőséget.... Nyissátok ki a szemeteket és lássátok meg mi a valóság, egy munkahelyen nagyobb prostik vannak mint az utcán, csak szólok! Én egyáltalán nem ítélem el őket és megértem, aki ezt választja. Sok stremer fiú is azon panaszkodik, hogy egy lánynak sokkal könyebb bevételhez jutnia, mert van 2 melle és szép pofija, és ez bizony így igaz, érezhető róluk a sárga írigység, de ez így van. Hüly.e aki nem használja ki a lehetőségeit, és becsülettel megy a semmi pénzért dolgozni, aztán majd szembesül azzal azt léptetik feljebb aki szétrakja előbb a lábát a főnökének! Ők rosszabbak egy web camos modellnél, vagy a ti szavatokkal kur.vánál.
tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van.
tegnap 16:31
 29/38 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Ha nekem 27es hozzászólónak írtad :)
tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Igen.
tegnap 16:34
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!